2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هردو سخت به دست می آیند واگر مراقبشان نباشیم آسان از دست می روند ،چای و آدمی به راستی که شباهت های بسیاری دارند ،چای هم مثل هر آدمی عطر و بوی مختص خود را دارد ،مثل چای خانه مادربزرگ مثل آن عطری که دارد که فقط مختص آنجاست  شاید هم چون دست های مادر بزرگ به آن خورده آنگونه است 

کاربری قبلیم ترکیدبخاطر حرف حق / خداجونم اگه در جهت هدفی ساخته نشده ام پس نزار بیهوده واسش تلاش کنم 

هرچه از سنخیت این دو بگویم باز هم هست از بس که هردو دلنشین هستند 

کاربری قبلیم ترکیدبخاطر حرف حق / خداجونم اگه در جهت هدفی ساخته نشده ام پس نزار بیهوده واسش تلاش کنم 

و البته نکته آخر چای را می‌شود عوض کرد ولی آدم ها را نه ،آدم چای  راکمی که کهنه می شود دلش می خواهد آن را عوض کند ولی آدمی هرچقدر هم بماند مانند روز اول است و هرگز دلت نمی خواهد آن را عوض کنی 

2740
اگه اذیت نمیشین و براتون سخت نیست  ممنونتون میشم

نه اذیت نمی شم من نوشتنو دوست دارم امیدوارم به دردت بخوره چیزایی که گفتم