2733
2739

۷اردیبهشت تا ۱۷اردیبهشت شبی دو تا مدروکسی پروژسترون خوردم .از ۱۸اردیبهشت تا حالا هم نخوردم منتظرم پری بشم .دلدرد شدید دارم ولی نمیشم .میخوام بی بی چک بزنم ببینم باردارم یا نه .حالا اون مدت پروژسترون خوردم رو جواب بی بی چک تاثیر میزاره یا نه؟سه تا بچه دارم .نمیخوام دیگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خیلی قرص مزخرفیه من سه دوره مصرف کردم برا تنظیم پریودم یجوری شده بودم درد پریود داشتم ولی پریود نمیشدم😖😖

میشه دعا کنی بیماریم خوب شه؟ شاید خدا حرف تو رو شنید:)❤️🫂
2742
تو رو خدا راهنماییم کنید .ممکنه بخاطر قرصی که خوردم نثلا الکی جواب مثبت بده یا الکی جواب منفی بده ؟

برنامه پزیرش ۲۴ و نصب کن میتونی سوال کنی از پزشک به صورت انلاین کلی پزشک هست سریع جواب میدن

میشه دعا کنی بیماریم خوب شه؟ شاید خدا حرف تو رو شنید:)❤️🫂
2740
ن ربطی نداره تاثیری نمیزاری..فقط مدروکسی پروژسترون رو واسه چی استفاده کردی؟

واسه این که پریود بشم ۸بهمن پریود شدم .رابطه مشکوک داشتم قرص ال دی رو به صورت اورژانسی ۴تا خوردم ۴تا دیگه هم ۱۲ سالت بعدش.اسفند دقیقا سر تاریخ پریودیم لکه بینی داشتم چهار روز .باز اخر اسفندم لکه بینی داشتم .باز فروردین هم دوبار لکه بینی داشتم .دیگه خسته شدم .۷اردیبهشت این قرص رو شروع کردم تا ده روز شبی دوتا خوروم .حالت تهوع مزخرف داشتم تا ۱۷اردیبهشت ‌.از اون موقع منتظرم پری بشم .۶روزه دلدرد شدید دارم از اینا که موقع پری میشم .ولی پری نمیاد .شک کردم به بارداری 

بیبی چک بزار اگه منفی بود که نهایت تا چندروز دیگه پری میاد

خدا از دهنت بشنوه کاش که منفی باشه .منتظرم شوهرم بیاد ‌.اگع منفی باشه واست ایت الکرسی میخونم هر چی از خدا میخوای بهت بده 

بارداری اخرم دکتر سونو گفت تخمدان چپت کیست داری .فروردین پارسال زایمان کردم نمیدونم کیستم افتاده یا نه .از اون طرف اذر و بهمن که قرص ال دی رو ۴تا خوردم بعد ۱۲سالت باز ۴تا خوردم میگم شاید از اونه بهم ریخته عادتم .

2706