2733
2734
عنوان

مدروکسی پروژسترون خوردم .بی بی چک بزنم رو جوابش تاثیر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6763 بازدید | 132 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از عوارض قرصه هست .الان هفت روزه نخوردم کمتر شده حالت تهوعم .

عزیزم بی بی چک زدی نتیجش رو بهم بگو. بنظرم مال عوارض قرصه.. باردار نیستی منم اسفند بعد20روزتاخیر پریود شدم منم تا پریود بشم10بی بی چک زدم منفی بودنسبت.  فروردین به موقع اردیبهشت هم 1روز زودتر ولی روز پریودم کم شده 3تا4روزه قبلا 5تا6روز بود..این ماه3روز کامل بودروز4و5 فقط لکه..البته من کلی دمنوش خوردم اسفند ماه..الانم ورزش شروع کردم چون وزنم بالاست و استرس زیاد دارم که حداقل هورمون ها تنظیم بشن استرسم هم کم بشه..انشالله که پریود میشی بزودی 

عزیزم بی بی چک زدی نتیجش رو بهم بگو. بنظرم مال عوارض قرصه.. باردار نیستی منم اسفند بعد20روزتاخیر پری ...

خدا از دهنت بشنوه .اگه پریود بشم واست ایت الکرسی میخونم‌بخدا .خسته شدم .منتظرم شوهرم بیاد بی بیچک بیاره .

2731
خدا از دهنت بشنوه کاش که منفی باشه .منتظرم شوهرم بیاد ‌.اگع منفی باشه واست ایت الکرسی میخونم هر چی ا ...

ممنون عزیزم واسم دعا کن بیبی چک مثبت ببینم من برعکس شما منتظر نی نی ام😂😂

منو پسرم    خداجونم منتظرم یکی دیگه از فرشته کوچولوهاتو بسپری دستم قول میدم مث چشام مواظبش باشم  
الهی هرچی قسمتته عزیزم .من سه تا بچه دارم .دیگه نمیخوام .

سلام عزیزم.شما زایماناتون طبیعی بود؟

راستی منم این روزا حالت تهوع دارم البته مربض شده بودیم همگی و فک کنم امیکرون بود ولی علاّمش عین بارداری بود خیلی میترسم.ولی از طرفی نه موعد پریودم شده نه رابطه بدون پیشگیری داشتم...ولی این سه جهارروز از شدت بویایی زیاد و تهوع شدید فک کنم قشنگ دوسه کیلو وزن کم کرده باشم

سلام عزیزم.شما زایماناتون طبیعی بود؟ راستی منم این روزا حالت تهوع دارم البته مربض شده بودیم همگی و ...

یعنی من حتی به سرطانم راضیم .ولی به بارداری نه ‌.شوهرمم بی بی چک یادش رفت بگیره ‌.تا فردا عصر باید منتظر باشم ‌.زایمانام طبیعی بود .کاش اُمیکرون باشه حداقل ‌.

یعنی من حتی به سرطانم راضیم .ولی به بارداری نه ‌.شوهرمم بی بی چک یادش رفت بگیره ‌.تا فردا عصر باید م ...

دور از جون عزیزم..خودتو ناراحت نکن.انشالله باردار نیستی..والا منکه به شوهرم گفتم گفت هرچی خدا بخواد و خیر باشه.موندم چقدر این مردا ریلکسن

یعنی من حتی به سرطانم راضیم .ولی به بارداری نه ‌.شوهرمم بی بی چک یادش رفت بگیره ‌.تا فردا عصر باید م ...

من بعد سومی خیلی اذیت شدم متاسفانه.افتادگی گرفتم.شما چی؟وزن بچه هام بالا بود مخصوصا سومی

من دکتر نرفتم ببینم .علائم افتادگی چیه؟دختر سومی منم وزنش خوب بود خدا رو شکر

مثلا وقتی سرفه یا عطسه کنی ناخواسته ببخشید ادرار ازت بریزه ..این مهمترین علامتشه..بعد مثلا یه کم راه بری خسته بشی و کمر درد بشی..یا تو آینه هم ببینی ممکنه متوجه شی..البته معاینه زنان توسط پزشک یا ماما مشخص میکنه قضیه رو..

وای خوش بحالت هرسه تا دخترن؟انقد دوس دارم دختر.من وسطیم دختره.اولی و سومی پسره..پسر خیلی سخته بزرگ کردنش جونم دراومده😩البته بازم شکر خدا که سالمن