2752
2734
عنوان

مدروکسی پروژسترون خوردم .بی بی چک بزنم رو جوابش تاثیر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6763 بازدید | 132 پست
۲۵ فروردین احتمالا یه روز که لکه بینی داشتم‌لانه گذینی بوده

بله عزیزم من طبق تاریخی که دادی حساب کردم..اون خونریزی های کم اسفند و اوایل فروردین پریودت بودن که بخاطر بهم خوردن هورمون ها اینجور شدن.25فروردین لانه گزینی بوده...انشالله هرچی خیره برات پیش بیاد وقتی با پیشگیری به این سختی که داشتی میاد تو دلت حتما حکمت خداست که بمونه. وبی بازم فقط تصمیم باخودته

میشه با تمام وجودم ازت بخوام سقط نکنی؟ میشه به دنیا بیاریش بدیش به کسی که سالها منتظره؟ برات از ته د ...

شاید شرایطمو درک‌نمیکنین.توانایی ندارم.سه تا بچه دارم .اینا تربیت میخوان .کسی رو میخوان که اعصاب داشته باشه حداقل باهاشون درست صحبت کنه .من واقعا نمیکشم .الانم بخاطر کوچکترین حرکت بچهام دعواشون میکنم تکرار کنن تا کتک میرم .دوست ندارم اینجوری .گناهی ندارن ولی اون لحظه اعصابم واقعا نمیکشه .اینم بیارم نتونم جوابشو بدم همیشه با عصبانیت باهاش حرف بزنم‌که نمیشه .واقعا نمیخوام .تحمل ندارم .همین سه تا رو هم کل انرژیم و وقتمو صرف میکنم یه موقع کم‌نیارم تو تربیتشون که هی تیکه بهم‌نندازن بخاطر دختر بودنشون که دست خودشون نیست .میخوام همینا رو به ثمر برسونم‌.نگاشون که میکمم میگم کاش همون اولی بود بس بود این دوتا رو سقط میکردم باز دلم میترکه میگم خدایا غلط کردم .خودت واسم نگهشون دار ‌.ولی یکی دیگه رو نمیتونم .همینای که الان جلو چشمم هستن رو میخوام بزرگ کنم نه با بهترین شرایط ولی سعی خودم رو میکنم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیزم من طبق تاریخی که دادی حساب کردم..اون خونریزی های کم اسفند و اوایل فروردین پریودت بودن که ب ...

شما خیلی ارومم کردین از موقعی که تایپیک زدم همراهم بودی خیلی ازت ممنونم .امیدوارم هر جی از خدا میخوای بهت بده .

2731
شما خیلی ارومم کردین از موقعی که تایپیک زدم همراهم بودی خیلی ازت ممنونم .امیدوارم هر جی از خدا میخوا ...

قربونت برم عزیزم  تنها کاری که از دستم برمی اومد همین بود.واقعا خیلی تو فکرت بودم..عزیزم واقعا شرایطت رو درک میکنم من خودم با1بچه اینجورم خودت ملامت نکن منم عصبی میشم دعوا میکنم همه اینجورن وقتی ماشالله بچه ها شیطونن و بسیار باهوش..متاسفم واسه کسایی که بخان تیکه بندازن .دخترهافرشته های خدان اتفاقا خدا هرکی رو دوست داشته باشه بهش دختر میده چقدر هنوز فکرهامون پوسیدس. من هیچ پیشنهادی بهت نمیدم نه تشویق به سقط میکنم نه اصرار به نگهداری چون زندگی شماست من باکفشای شما راه نرفتم نمیتونم بگم که اینکار بکن یا نکن.فقط از خدا میخام هرچی برات خیره پیش بیاد. روی من به عنوان 1دوست حساب کن شاید کاری از دستم برنیاد ولی میتونی حرفاتو بهم بزنی چون میدونم تو این شرایط آدم دلش میخاد باکسی حرف بزنه 

قربونت برم عزیزم  تنها کاری که از دستم برمی اومد همین بود.واقعا خیلی تو فکرت بودم..عزیزم واقعا ...

با هیچکی در این مورد حرف نزدم .فقط اینجا فقط شما .خیلی اروم شدم .تو مطب گریم گرفت دکتر گفت باردازی ‌.حتی دختر یک سالم رو باخودم برده بودم .اونو دستیارش نگه داشت تا من سونو کنم .گفت اسم بچت چیه گفتم طنین .گفت طنین بیا ابجی کوچولو داداش کوچولوتو ببین چقد نازه ‌.دلم بدتر گرفت .حالم بدتر شد ‌کاش جایی بودم که هیچ کی منو نشناسه .کاش توانایی داشتم کاش میتونستم قدرت داشتم روحیه داشتم امکانات داشتم نگهش میداشتم .همین بچه اخریم پارسال فروردین دنیا اومد ۸روز از تولدش که گذشت .تو سرما اب یخ  چقد لباس پوشیدم گرمم بشه سرمو چندتا روسری بستم یخ نکنم اب گرم کردم که کهنه هاشو بشورم .لباسای اون دوتا دخترای دیگم رو بشورم .بخیه داشتم هنوز خوب نشده بودم نمیتونستم خوب بشینم ولی مجبور بودم .به اون لحظه ها فکر میکنم بدتر میشم 

با هیچکی در این مورد حرف نزدم .فقط اینجا فقط شما .خیلی اروم شدم .تو مطب گریم گرفت دکتر گفت باردازی ‌ ...

عزیزم هرکاری میخای انجام بدی اول خوب بهش فکر کن که بعدا خودتو بابتش سرزنش نکنی.شرایط خیلی سختیه حقیقتش من واقعا نمیتونم درک کنم شرایط زندگی شمارو..ولی خودم تو شرایطی هستم که واقعا وحشت ازبارداری دارم چون موقعیت زندگیم دقیقا جوری هست که اومدن بچه دیگه فقط ظلمه به اونه..دلم نمیخاد منم حرف تکراری بزنم ولی واقعا نمیدونم چی بهت بگم یعنی من اصلا راهنمای خوبی نیستم ولی نمیدونم حکمت خدا چیه با اون همه پیشگیری سخت اومدن این بچه خیلی عجیبه.. من الان میگم خدا من نمیخام بده به کسی که چشم انتظاره

عزیزم هرکاری میخای انجام بدی اول خوب بهش فکر کن که بعدا خودتو بابتش سرزنش نکنی.شرایط خیلی سختیه حقیق ...

منم همبنو میگم .بده به کسی که چشم‌انتظارش باشه .من لیاقت ندارم باز مادر بشم .از توانایی من خارجه .

منم همبنو میگم .بده به کسی که چشم‌انتظارش باشه .من لیاقت ندارم باز مادر بشم .از توانایی من خارجه .

لیاقتت خیلی بالاست عزیزم.یک مامان قوی هستی که 3تا بچه رو تو این شرایطی که برای من گفتی تر و خشک کردی..اگه واقعا تصمیمت رو گرفتی پس اصولی پیش برو سر از خود کاری نکن

لیاقتت خیلی بالاست عزیزم.یک مامان قوی هستی که 3تا بچه رو تو این شرایطی که برای من گفتی تر و خشک کردی ...

پنج شنبه شوهرم قرص رو میگیره .دکتر اشنا سراغ گرفته بریم‌پیشش .