2733
2734
عنوان

جاریم برام دو مدل ترشی درست کرده،شک کردم بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 3222 بازدید | 105 پست
کمیم مربا

خوبه پس

آخه ترشی تنها به کسی دادن خوب نیست اگر رعایت کرده به ف ا  ل نیک بگیر

هر جا خدا تو رو کاشت ،شکوفه بده🌱میشه یه بوس بدی؟میشه یه رژ بدی؟میشه یه لیوان چایی بدی؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خدایا ب خودت پناه میبرم ازین حجم از جهالت

خانم تو قرآن نوشته که سحر وجادو وجود داره، و یادگیری و استفاده از اون حرومه.

از درد گفتن و از درد شنیدن با مردم بی درد ندانی که چه دردیست...
خواهشا لطفا یکم بیشتر مطالعه کنین تو اجتماع باشین.این حد از عقب ماندگی و بی فرهنگی و خرافاتی ناراحت ...

اگه از نظر شما پزشکی بی سوادیه من بی سواد تو‌ با سواد با این وضع حرف زدنت

خانم تو قرآن نوشته که سحر وجادو وجود داره، و یادگیری و استفاده از اون حرومه.

ن با فوت 

ن با ترشی 

نکنید این کارارو ب خدا توکل کنید 

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
2738
خواهشا لطفا یکم بیشتر مطالعه کنین تو اجتماع باشین.این حد از عقب ماندگی و بی فرهنگی و خرافاتی ناراحت ...

اینکه شمااز وجود چیزی اطلاع ندارین به این معنی‌نیست که وجودنداره، قرآن رو بخونید نوشته سحروجادو وجودداره ولی یادگیری و استفاده از اون حروم هست.

از درد گفتن و از درد شنیدن با مردم بی درد ندانی که چه دردیست...
اگه از نظر شما پزشکی بی سوادیه من بی سواد تو‌ با سواد با این وضع حرف زدنت

عزیزم شما پزشکی؟

کاربری دومه😊🌺عشق جانم امام زمانم🌺 زندگی کردن من مردن تدریجی بود آن چه جان کند تنم عمر حسابش کردم🌸 فرخی یزدی 🌸با افتخار پرسپولیسی هستم♥️♥️♥️♥️باز حلقه ی مویت را در باد رها کردی از بند رهایم کن شاهانه شدن بامن،صد دانه این تسبیح یک جمله به من می‌گفت یک بار تو عاشق شو یکدانه شدن بامن
بله گلم عمومی مو تموم کردم ۶ماه استراحتم بعدش یا طرح یا اگه از تخصص قبول بشم ادامه ماجرا😅

به به عزیزم ان شاالله موفق باشی خوش حال شدم از اشناییت

کاربری دومه😊🌺عشق جانم امام زمانم🌺 زندگی کردن من مردن تدریجی بود آن چه جان کند تنم عمر حسابش کردم🌸 فرخی یزدی 🌸با افتخار پرسپولیسی هستم♥️♥️♥️♥️باز حلقه ی مویت را در باد رها کردی از بند رهایم کن شاهانه شدن بامن،صد دانه این تسبیح یک جمله به من می‌گفت یک بار تو عاشق شو یکدانه شدن بامن
چقد مثل پیر زنها فکرمیکنی بیچاره که گفته در دبه باز کردم و تومیدونب راست میگه چرا گناهشو میشوری الکی ...

اخی عزیز نونهال روشن فکر جامعه😍😍

چقدر به طرز صحبت و شخصیتی که از خودتون نمایش میدید تو نظرات به خودتون میبالید؟؟؟😍ماشالله ماشالله چشم نخورید😏

2706