2752
2734
عنوان

جاریم برام دو مدل ترشی درست کرده،شک کردم بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 3251 بازدید | 105 پست

بده بع کسی ک‌نمیشناسی رو اون اثر نداره ولی خودت اصلا نخور یا بریز دور

مهمانداری هواپیما خوندم و عاشق رشتم بودم😍کلاس گیتار میرم😍 عاشق زندگیمم خدارو شکر میکنم ک بهترین زندگی و بهترین خانواده خدا بهم داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دعاها اثر میزارن؟ ببخشید صوت سوره بقره چند دقیقه طول میکشه؟

صوت سوره بقره تحدیر آقاتی (کوتاه ترین صوت) یک ساعت و بیست دقیقه هست

اگر خدایی نکرده ترشی سحر شده باشه ، پس جز سحرهای خوراکی هست 

به غیر صوت سوره بقره 

میتونی خودت روی آب هم سوره بقره بخونی بخورید

یا 

روی آب ۷۰ مرتبه آیه ۳۴و۳۵ سوره الرحمن "یامعشر الجن و الانس انستطعتم ..." بخونید

بخورید

😊کاربرقدیمی هستم به حساب قبلی وارد نشد😊لطفا برای سر و سامان گرفتن کارام صلوات میفرستید، دعایم میکنید لطفا، منم دعاگو هستم؛ انشالله همه به آرزوهاشون برسند🌹💐كيبرد كوشيم عربي هست فقط، حروف رو ندارم براي همين غلط ميشه كلمات  
خوب صداشو جوری بزار که فقط از تو اتاق خودت شنیده بشه صداش رو بشنوی

اونم قبوله؟ چون نمخوام اعضای خانواده بشنونن چیزی بگن 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊

جاری منم چند روز پیش از خونش نعنا اورده بود بریزه تو دوغ و ریخت 

مادرشوهرم بهم‌گفت نخورید از اون 

مطمئنم یه چیزی داخلش بوده 

البته که الان با موج کامنتای منفی که میگن خرافس روبرو میشیم

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لطفا اون ترشی هم مستقیما به کسی نده

نهایت بذار روی نیمکت پارک اگر کسی خواست بر میداره

چون

به هرحال اگر سنگینی به ترشی باشه و بدید به کسی درصد خیلی پایینی از سنگینی بهش میرسه و اینجوری شما هم تقصیردارید در این کار.

😊کاربرقدیمی هستم به حساب قبلی وارد نشد😊لطفا برای سر و سامان گرفتن کارام صلوات میفرستید، دعایم میکنید لطفا، منم دعاگو هستم؛ انشالله همه به آرزوهاشون برسند🌹💐كيبرد كوشيم عربي هست فقط، حروف رو ندارم براي همين غلط ميشه كلمات  
اونم قبوله؟ چون نمخوام اعضای خانواده بشنونن چیزی بگن 

آره

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
بله دوستم می‌گفت سریه چیزهایی مسخره ای  دعوا میکردیم که خودمونیم تعجب میکردیم

دقیقاااا واسه‌ منم‌ همینجور شد 

رفتیم خونشون چایی خوردیم فرداش الکی الکی دعوامون شد تا پای طلاق رفتیم 

سر کتابم‌باز کردم مو به مو گفت 

میگفت یکی از نزدیکات که حسودی هم‌میکنه برات دعای سنگین نوشته و خیلی چیزای دیگه راجع به خودم

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706