2752
2734
عنوان

جاریم برام دو مدل ترشی درست کرده،شک کردم بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 3251 بازدید | 105 پست
به چه نیت میگیرن؟

دقیق نمیدونم ولی چند وقت یه بار شروع میکنه به دعوا و بهونه گیری و داد و هوار، همزمان میره می چسبه به خانواده ش هی نمیاد خونه همه پولاشم واسشون خرج می کنه

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنداز دور یا بده یکی دیگه

دیگه هم هیچ کدوم از اعضا خانواده نخورید

احتیاط شرط عقل هست 

الانم آیت الکرسی و چهار قل بخون فوت کن همه جا و به ترشی ها

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم
ممنونم🌸🌸🌸

هیچ طلسم و جادویی از بین نمیره گلم اگه واقعا کسی طلسم بشه فقط توسط دانندگان همون کار میتونه باز بشه نخور ولی در کل حواست به زندگیت باشه

من سپردم به خودش هرچه خدا میخواهد...❤
2731
به به😅😅😂 اونم دو شیشه😅

😂😂😂

از امشب رو رفتارای همسرت زوم کن😂

به آرزوهایم قول رسیدن دادم❤️🌱به دوتا از حاجت هام رسیدم😍مدیون آقا جانم امام حسین هستم🥺❤️میدونم به زودی میام و از براورده شدن حاجت های مهمم توسط امام حسین جانم براتون میگم😍❤️
والا کل خونه چجوری؟ من اگه پخش کنم فک میکنن دیوونه شدم با صدای بلند! 

خوب صداشو جوری بزار که فقط از تو اتاق خودت شنیده بشه

صداش رو بشنوی

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
طلسم فک نکنم رو ترشی اثر کنه  شنیدم جن ها از سرکه فرارین 😄

اتفاقا دعای شر و جدایی روی ترشی میزنند

سرکه در جایی باطل کننده هست به چیزی شک سحر داری سزکه میریزی رویش یا سرکه میخوری اثر باطلات داره

نه وقتی که روی خودش سحر زده باشند

😊کاربرقدیمی هستم به حساب قبلی وارد نشد😊لطفا برای سر و سامان گرفتن کارام صلوات میفرستید، دعایم میکنید لطفا، منم دعاگو هستم؛ انشالله همه به آرزوهاشون برسند🌹💐كيبرد كوشيم عربي هست فقط، حروف رو ندارم براي همين غلط ميشه كلمات  

☹️☹️☹️☹️خدا نگذره از اونایی که چش ندارن زندگی یکی دیگه روببینن همه کارمیکنن حسودا بشینین سرزندگیتون بابا اه خدا با اینا کار نداره‌؟؟ نمیبینه واقعا چرا اخه چرا😐😐😐😐😔😔😔😔

چرا چیزیشون نمیشه نه حسودا نه دزدا و نه اونایی که حروم میخورن 😐😐😐

💜سرگروه بنفش💜وزن اولیه86😕شروع 12/3(1/29.78.950)😍👍من قوی تراز اون چیزی که فکر می کنند هستم😄تاپیک گروه بنفش
اونقدر تو نی نی سایت از دعا و طلسم شنیدم به همه شک دارم

از وقتی خوردی تو زندگیت اتفاقی افتاده دعوا یا ناسازگاری و ...

اگر نیافتاده حساس نشو بقیه اش هم نخور بمونه مهمونی داشتی برای خودش بیار 

یکمم ترشی بخر شوهرت پیگیر شد براش بیار

اگرم تغییری پیش امده سوره بقره بخون

دقیق نمیدونم ولی چند وقت یه بار شروع میکنه به دعوا و بهونه گیری و داد و هوار، همزمان میره می چسبه به ...

من شنیدم دعا تا ی مدت تاثیر داره.هیچچچچ قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست.

به آرزوهایم قول رسیدن دادم❤️🌱به دوتا از حاجت هام رسیدم😍مدیون آقا جانم امام حسین هستم🥺❤️میدونم به زودی میام و از براورده شدن حاجت های مهمم توسط امام حسین جانم براتون میگم😍❤️
چیکار کنم تگه کتری کرده اثرش بره

چقد مثل پیر زنها فکرمیکنی بیچاره که گفته در دبه باز کردم و تومیدونب راست میگه چرا گناهشو میشوری الکی 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
دعاها اثر میزارن؟ ببخشید صوت سوره بقره چند دقیقه طول میکشه؟

آره

بقره خیلی خوبه، یک ساعت و ۲۰ دقیقه س

2706