2733
2739
عنوان

خانما تورو خدا بیاین خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 905 بازدید | 99 پست
ولش کن لطفا  ۱۱ هفتشه  خودش میمیره

چرا بمیره اخه.من البته مجبور بودم فوت شده بود دکتر گفت میمیری برو خصوصی چون فقط خصوصی کار میکرد دیدم خرجم میشه پونزده ملیون تومن!!!زورم اومد اماده کرده بودم الان دراز به دراز بمیرم ولی این خبرا نیست خیلی گنده نمایی زیاده یا سزارین میگفتن بیچاره ای والا اینجورا نبود یازده هفته بمیره!!عطاری من پزشکه خودش به شوهرم میگفت ببرش بیمارستان اینقدر ترسوندنمون .هیچی نداشت میدونم سقط زنده از سقط مرده سختتره ولی این یازده هفته است میدونی من ادم پستی نیستم ولی در خیلی موارد در شرایطی قرار گرفتی که مجبور میشی.واقعا راهی نداری گناه نیست ثواب هم داره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم یه بچه سقط کرد بعدش مریض شد بعدش وسواس شد بعدش روانی شد بعدش روانیتر وبعدش خودکشی...حالاخودت میدونی..آه اون بچه ولت نمیکنه تااخرعمر

💚استرس یعنی اعتماد نداشتن به خدا💚

چون قضاوت و نصیحت نباید بکنم 

برو قانونی سقط کن دیه شم پرداخت کن  حتماااا قانونی سقط کن خدای ناکرده  ناباروری ثانویه و مشکلات ... نگیری

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
2728

وای خیلی دیره داغون میشی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
چون قضاوت و نصیحت نباید بکنم  برو قانونی سقط کن دیه شم پرداخت کن  حتماااا قانونی سق ...

خواهر راست میگی ولی اگه انقدر پول داشتم که جای اینکه برگردم با شوهرم سگم زندگی کنم طلاق می‌گرفتم راحت میشدم

2740
چرا بمیره اخه.من البته مجبور بودم فوت شده بود دکتر گفت میمیری برو خصوصی چون فقط خصوصی کار میکرد دیدم ...

عزیزم  من تاپیک این خانم خوندم  این خانم تاپای طلاق رفت مهریه  رواجراگذاشت  خواست  جداشه مهرشو هم گفت نمیخواد خیانت های شوهرشودید  باز رفت سرخونه زندگیش  شوهرش تمام اموالشو بنام  مادرش کرد به ایشون گفت  بهت اعتماد ندارم  واسم  بچه بیار تاباورت کنم الانم بچه اورد پاش وایسه   بچه ایشون ناخواسته  نبوده که

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد
خواهر راست میگی ولی اگه انقدر پول داشتم که جای اینکه برگردم با شوهرم سگم زندگی کنم طلاق می‌گرفتم راح ...

اگه پول میخوای 

برای نگه داشتنش

هستند کسانیکه‌ حمایتت کنن

پایان شب سیه سفید است
چون قضاوت نباید بکنی راه حل باید بدی؟

ولله بخدا  انقد سقط عادی شده  میگن  سقط کنیم بهتره  تا دنیاد بیاد بدبخت شه خب جلو گیری واسه این وقتاس که نیاد بدبخت شه

اوه پس بیخود مگه بچه بازیه خودت خواستی بخوای الان اومده بندازیش من ترک تاپیک میکنم مرسی گفتی

خواهش مبکنم برو تاپیکاشوبخون

خواهر راست میگی ولی اگه انقدر پول داشتم که جای اینکه برگردم با شوهرم سگم زندگی کنم طلاق می‌گرفتم راح ...

دیه رو باید شوهرت بده عزیزم. خودتو دستی دستی ناقص نکن  گناهی اگر هست تقاص اگر هست هرچیییی یه امتحانه به هرجهت بینه خودت و خدای خودت  در برابر یه موجود زنده مسئولی و بهتره دین کمتری به گردنت باشه پس قانونی اقدام کن. شاید همین روند قانونیش  زندگیتون رو متحول کرد . انشالله  خدا خودش به بهترین شکل کمکت کنه

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  

میتونی  قسم بخوری  که بعد قتل اون جنین بی دفاع زندگیت بدتر نشه  اینو مطمئن  باش بوجود اومدن این بچه علی رغم اینکه ناخواسته  بوده‌ حکمتی داره که الآن  نمیتونی درک کنی باید زمان بگذره 

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
2706