2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مهتاب جون من برای بچه دومم اقدام کردم میخواستم دختر بشه تا پری تموم شد اقدام کردم .دفعه قبل میخواستم پسر بشه یه هفته قبل از پری اقدام کردم ز.دی فهمیدم.الان یه کم طول میکشه میخواستم ببیننم سر یه هفته چی جواب میده!در مورد شما هم والله تا جایی که من میدونم شاید ماه دیگه اقدامت جوابده جون دوستای من این طوری که میشدن دکتر بهشون میگفت این یعنی بدنت اماده شده!یک یا دو ماه اینده اقداممت جواب میده.البته خودم همچین تجربه ای نداشتم .سر بچه قبلیم تا اقدام کردم یعنی همون شب اول جواب داد.الانو نمیدونم!
2738
غریزه مادریم به شدت غلیان کرده شانی جون!ههههههههههههه
از شوخی گذشته از این که پادر هوا بمونم به شدت بدم میاد!خیلی اصلا حالم بد میشه!!مریض میشم!تازه باید دکترم برم.نمیخوام یه ماه دیگه بفهمم!تغذیم و...این چیزا برام مهمه!
پسر من وقتی دنیا اومد 3.830 بود قلبم دیگه جواب نمیداد اخریا!از بس سنگین بودم البته بازم راعات کردم فقط 16 کیلو اضاف کرده بودم اما این دفعه میخوام فقط 12 کیلو اضافه ککنم.اخه یه جایی خوندم بچه تقریبا یک چهارم اضافه وزن مادر وزن میگیره!
2706