2733
2739

احتمال خیلی زیاد بلغم...سردی بدن از بین ببر

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از دکتر طب سنتی پرسیدم گفت بخاطر سردی بدنه 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2728

عزیزم متخصص گوش و حلق و بینی مراجع کن 

شاید لوزه هاتون متورم هست ... 

رشته ام پرستاری و روحیه ام به شدت حساس مجبور بودم بخاطر آینده کاری و زندگی برم  🥲💔 دعا کنید کنکور امسال داروسازی بیارم عاشقشم 🥺 به بچه هاتون نگید بیان تجربی بزارید آزادانه زندگی کنند حتی اگر میتونید از این رشته دورشون کنید ، پنج سال دبیرستان و کنکور نابودم کرده و استرس باعث شد قلب ام مشکل پیدا کنه و پریودی تا منظم و حمله عصبی گاهی رخ میده برام. برام یه صلوات بفرست گل ♥️
2740
چطوری؟فک میکردم عفونه هر روز دمنوش پنیرک میخورم

از عفونت هم میشه ...ولی میگی دائمی هست میگم احتمالش خیلی زیاد بلغم...یه کم از علائم بگو؟ مثلا احساس سرما زیاد داری؟ دست وپای یخ؟ ورم معده آروغ زدن؟ و....

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
آره حتما میرم دیگه خسته شدم

ممکن با دارو حل بشه 

بنظرم طب سنتی خوبه ها ولی به متخصص مراجعه کن ♥️

رشته ام پرستاری و روحیه ام به شدت حساس مجبور بودم بخاطر آینده کاری و زندگی برم  🥲💔 دعا کنید کنکور امسال داروسازی بیارم عاشقشم 🥺 به بچه هاتون نگید بیان تجربی بزارید آزادانه زندگی کنند حتی اگر میتونید از این رشته دورشون کنید ، پنج سال دبیرستان و کنکور نابودم کرده و استرس باعث شد قلب ام مشکل پیدا کنه و پریودی تا منظم و حمله عصبی گاهی رخ میده برام. برام یه صلوات بفرست گل ♥️
از عفونت هم میشه ...ولی میگی دائمی هست میگم احتمالش خیلی زیاد بلغم...یه کم از علائم بگو؟ مثلا احساس ...

آره احساس سرما دارم سرم همیشه درد میکنه بینیم هم همیشه کیپه نمیتونم نفس بکشم

آره احساس سرما دارم سرم همیشه درد میکنه بینیم هم همیشه کیپه نمیتونم نفس بکشم

علایم بلغم داری....تا میتونی گرمی جات بجای سردیجات بخور...هم دماغت باز میشه هم سردرد کم میشه هم گلوت باز میشه

2706