2733
2734
عنوان

بچه ها دارم دق میکنم کمکم کنید

83 بازدید | 6 پست

سلام خانمها.  دارم دق میکنم یه چیزی داره گلومو فشار میده خودم تنها دایم گریه میکنم یا مدام اشک تو چشمم جمع میشه از صبح تا حالا دارم با خدا حرف میزنم الانم باشما شاید سبک بشم.   شوهرم پاش درد میکنه ولی میره سر کار خیلی اذیت میشه درهمدمون کمه.  چند وقت بدون منت بهش میگم خودم تنها تو خونه اذیت میشم. میرپ سر کار نمیخوام بفهمه به خاطر پول چند جا رفتم خوب بود ولی به خاطر اینکه من حاشیه شهر میشینم. رفت و امد سخت بود. نرفتم رفتم یه رستوران. نگاهها خیلی بد بودهمکارم بی قیدو بند بود. با مشتری ها میپرید انعامم میدادن بهش ولی من. تحمل نکردم زدم بیرون خدایی تو این دوره زمونه نون تو قشنگی و دلبری برا مرداست. دیدم. طرف روزی سه تومن به جیب میزد با عشوه اومدن برا مردا باهاشونم میرفت خوش گذرانی ولی من از خدا ترسیدم.  ناچارا تنها راه کار تو خونه بود از اینو کارها که با اینترنت بود گرفتم خوب بود ولی باید دایم سرت تو گوشی بود همه چپ چپ نگات میکردن حتی دادشم گهگاهی یه دفعه میومد بالای سرم ببینم چکار میکنم با اینکه میدونست ویزیتوری میکنم دیدم نه نگاهها داره بد میشه زندادشم تیکه مینداخت میگفت چیه هی سرتون تو گوشی خلاصه نشد 

نمیشه خیاطی آرایش گری چیزی یاد بگیرین  یا کارهای هنری  زودتر وارد بازار کار میشن 

«ِ وَ مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجا ِ وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْ‏ءٍ قَدْرا»

ببخشید پرحرفی میکنم دلم پر.  رفتم سراغ صاب کار اولم بهش گفتم تیکه پارچه هاتو بده من کوسن و رو بالشتی بزنم.  فروختم پول میدم بهت قبول کرد اوردم خونه با به چرخ. دربو داغون که رو اعصابم. کوسن دوختم.  بردم برا مغازه ها هر کدوم چند تا برداشتن. ولی کلی موند.  شروع کردم به فروش انلاین. مشکل اینجاست میخوا حضوری بیان که روم نمیشه خونه هست. دور جای خوبی نیست ادرس میدم نمیام.  میترسن. میگم فروش انلاین هم اعتماد نمیکنن میترسن میگن تحویل درب منزل منم بلد نیستم چطور تحویل درب منزل پول بگیرم راستش منم اعتماد نمیکنم.  البته چند بار فروختم طرف پول داده پست کردم ولی خیلی سخته. اخه میگم خونه هست میترسن بیان خونه معازه باشه باز راحت تو محلمون گشتم معازه بود سه تومن رهن پیام دادم به دادش مجردم میدونم پول داره میگم. سه تومن داری به من بدی. جواب نداد فکر کردم پشت فرمون ندیده زنگ زدم به مامانم. گفتم محسن خونه است چه خبر گفت اره. روم نشد بگم.  نگو پیامو خونده به مامانم گفته مامانم گفت محسن بدبخت ماشینش خراب.  دنبال ماشینش انگار بانک زنگ میزنن بهش پول ازش میخوان فامیل. روش نرمه به قول مامانم همه پررو شدن منم به روی خودم نیاوردم گفتم کی خواسته گفت. خالت دیروز گفته. دوستاش میگن بدبخت. بی سرو زبون هر کی پول نداره به این زنگ میزنه. منم گفتم نده جواب نده.  بغض گلومو داشت فشار میداد قطع کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خلاصه. کلی پارچه مونده رو دستم ک برششون دادم متاسفانه نمیدونم چه خاکی بریزم تو سرم کسی راهکاری داره برام این تحوبیل در منزل چطوریه.  مثلا من بفرستم گرگان. طرف تحویل بگیره چطور باید پولشو بده من که مطمعن شم والا دیگه کوسن دونه ای 80 تومن. اینقدر ارزش نداره بعضی ها میخرسن برا من که. بدهکارم ارزش داره میترسم بدهی ها هیچ بمونه. بفرستم طرفم بخوره تو رو خدا کمک فکری نتونستین بکنین نیایین بگین اومدی تبلیغ و گدایی به اندازه کافی غصه رو دلمه اگه قرار بود برا هشتاد تومن بیام اینجا گدایی میرفتم با مردا روزی پونصد بیشتر کهسب میشدم بیدردسر. دنبال یه لقمه نون حلالمو راهنمایی کسب فکری به ذهنش برسه به منم بگه. فروشم دارم اگه خواستین عکس میفرستم ببهشید اگه دیر انلاین شدم جواب ندادم 

2731
نمیشه خیاطی آرایش گری چیزی یاد بگیرین  یا کارهای هنری  زودتر وارد بازار کار میشن

خبر مرگم خونمون. حاشیه شهر خیاطی زدم همش تعمیر شلوار بو گندوی مردا طرف شلوار شوهرشو میاورد خشتکش پاره سده بود. بو میداد. یا پول نمیدادن. یا میرفتن پشت سرشونم نگاه نمیکردن میگفتی پول بده از بس محلش بده همه خرابکارو لاتن جرات نمیکردی بگی پولمو بده. خیلی جاش بده پول رهنمون بزور به اینجا رسید من فرهنگم به اینا نمیخوره واقعا دارم دق میکنم یه درد ندارم. 

خبر مرگم خونمون. حاشیه شهر خیاطی زدم همش تعمیر شلوار بو گندوی مردا طرف شلوار شوهرشو میاورد خشتکش پار ...

تولیدی  یا خیاطی جایی نمیشه  پیدا کنی؟؟

«ِ وَ مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجا ِ وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْ‏ءٍ قَدْرا»
تولیدی  یا خیاطی جایی نمیشه  پیدا کنی؟؟

یا پارچه بگیر روبالشتی یا سرویس آشپزخانه و.... بدوز  تو پیج جایی یا  باسلام  مشتری پیدا کن بفروش