2733
2734

لباس سایز صفر و یک ببر دوست جوراب دستکش برا نی نی حوله نی نی پوشک یک بسته برا نی نی از بزرگا هم یه بسته برا خودت شامپو بزار براش شاید نیازت شد شونه برا خودت لباس لیوان شخصی دمپایی میتونی ببری شورت برا خودت  از این وسایلی که مال دسشویی فرنگی که برا بهداشت اسمشون نمی دونم تو دارو خانه اگه بخری برا خودت خوبه برا رو سنگ توالت که کثیف نشی چون معمولا توالت های اتاق عمومی هستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ۳۴ هفته و۶ روزم اول خرداد زایمانمه دکترم ۱ تا ۵ خرداد تاریخ داده سزارین  ببین من اتفاقا امر ...

خودتون میخاین سزارین بشین؟منم ان تی تاریخ داده 30 اردیبهشت،ممنون عزیزم 

خودتون میخاین سزارین بشین؟منم ان تی تاریخ داده 30 اردیبهشت،ممنون عزیزم 

آره عزیزم سزارین اختیاری میخام خیلی ترس از طبیعی دارم 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍

من ۳۲ هفته و۶ روز رفتم سونو گفت بچم بریچه بنظرت تا موقع زایمان برمیگرده سفالیک بشه؟

برا هفته دیگه هم وقت سونو دارم

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
من ۳۲ هفته و۶ روز رفتم سونو گفت بچم بریچه بنظرت تا موقع زایمان برمیگرده سفالیک بشه؟ برا هفته دیگه ه ...

اره عزیزم میچرخه منم هفته 32 رفتم بریچ بود 35 هفته رفتم سفالیک شده بود

اره عزیزم میچرخه منم هفته 32 رفتم بریچ بود 35 هفته رفتم سفالیک شده بود

۳۲ هفته ۳۵ هفته چندکیلو بود نی نیت عزیزم؟

اره گلم فعلا که معاینه چیزی نشدم ولی انتخابم برا طبیعی هستش دیگه تا چجور پیش بره 

ماشاءالله بهت شیرزن من از تصورشم وحشت دارم انشاءالله زایمان خیلی راحتی داشته باشی