2737
2734
ماشاءالله بهت شیرزن من از تصورشم وحشت دارم انشاءالله زایمان خیلی راحتی داشته باشی 

ممنون عزیزم ایشالا واسه شماهم راحت باشه من یکی سقط داشتم هفته های پاین خیلی بدبود دیگه خدامیدونه زایمان طبیعی چجوریه ولی بااین حال هرکی دوروبرم طبیعی کرده میگه زود سره پا میشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

35 هفته عزیزم 2300 هفته 32 رو یادم نمیاد نمیدونم چرااتقد کم حافظم ولی درکل وزنش زیاد بالانبود دکتربه ...

من ۳۲ هفته رفتم ۲ کیلو بود حالا هفته بعدم باید برم ببینم چقدر شده 

چه قرصی داد دکتر بهت؟

من میخام لیدی میل بگیرم بخورم بنظرت تاثیری داره تو وزن؟

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
ممنون عزیزم ایشالا واسه شماهم راحت باشه من یکی سقط داشتم هفته های پاین خیلی بدبود دیگه خدامیدونه زای ...

آره خداییش به منم میگن طبیعی بیار زود سرپا میشی ولی من میترسم بدبختی

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
2742
من ۳۲ هفته رفتم ۲ کیلو بود حالا هفته بعدم باید برم ببینم چقدر شده  چه قرصی داد دکتر بهت؟ من م ...

خوب بوده که عزیزم ایشالاهفته بعدهم میری وزنش بالارفته ولی فک کنم بالای سه کیلو بشه نی نی،همین امروز تاپیک درمورد لیدی میل میخوندم یخده مگفتن خوبه یخده میگفتن تاثیری ندار ولی شماازدکترت بپرس به من قرص ویتا گلوبین داده اهن وویتامینارا داره ایشالاهفته بعدبرم وزنش خوب باشه 

خوب بوده که عزیزم ایشالاهفته بعدهم میری وزنش بالارفته ولی فک کنم بالای سه کیلو بشه نی نی،همین امروز ...

انشاءالله عزیزم انشاءالله جفتمون سالم وصالح بغل کنیم نی نیمونو وزنشون زیاد مهم نیست بعدا جون میگیرن 

هفته دیگه با دکترم وقت دارم ازش درمورد هم قرصت میپرسم هم لیدی میل

2740
انشاءالله عزیزم انشاءالله جفتمون سالم وصالح بغل کنیم نی نیمونو وزنشون زیاد مهم نیست بعدا جون میگیرن& ...

انشالا عزیزم بقول شما فقط سالم باشن باقیش حل میشه 

اره والا اگه الان تاپیک خیانت بود دیگه راه نبود توتاپیک😂 بسلامتی گلم ایشالا صحیح وسالم نی نی تونا ...

عزیزم.ای جونم انشالله ب سلامتی بیاد بغلت و زایمان راحتی داشته باشی گلم مارو هم دعا کن 😍♥

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده