2737
2734

عزیژم گفتن منو هم لایک کن منم کم کم اماده بشم 😍

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فلاسک 

قاشق و چاقو و لیوان یه بار مصرف 

پوشک بچه 

لباس تمیز بلند و راحت 

دمپایی 

شونه 

برا بچه هم ...کلاه و پتو و لباس شماره صفر و یک 

ملافه تمیز ...مولفیکس ..

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
من نمیدونم عزیزم از چندهفتگی باید ساک ببندیم؟

اواخر ماه ۸ ببندید عزیز

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2740
هیچکس هنوز جواب نداده 😂 هفته چندین؟

معمولا نیستن تو تاپیک بدرد بخور 🤣

هفته بیستم عزیژم شما چی 

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

تمام سونو ها و مدارک پزشکی 

شناسنامه ها و کارت ملی 

شارژر موبایل 

فلاسک  قاشق و چاقو و لیوان یه بار مصرف  پوشک بچه  لباس تمیز بلند و راحت  دمپ ...

عزیزم لباس بلند واسه چی؟پوشک بچه برا خودم ینی؟همین نوارای که توپریودی استفاده میکنیم خوب نیست؟

معمولا نیستن تو تاپیک بدرد بخور 🤣 هفته بیستم عزیژم شما چی 

اره والا اگه الان تاپیک خیانت بود دیگه راه نبود توتاپیک😂

بسلامتی گلم ایشالا صحیح وسالم نی نی تونا بغل کنین من هفته 37 هستم 

نمیدونم گلم کار ازمحکم کاری عیب نمیکنه منم میترسم یهوبچه بیاد ساکش اماده نباشه من هفته 37 هستم شماچن ...

من ۳۴ هفته و۶ روزم اول خرداد زایمانمه دکترم ۱ تا ۵ خرداد تاریخ داده سزارین 

ببین من اتفاقا امروز یه استوری تو اینستا دیدم درمورد ساک بچه برات میفرستم ولی نمیدونم درست باشه یانه همه اقلامش

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
عزیزم لباس بلند واسه چی؟پوشک بچه برا خودم ینی؟همین نوارای که توپریودی استفاده میکنیم خوب نیست؟

نه اون پد بهداشتیها خوب نی 

لباس بلند بردار خنک تابستونی 

لباس بیمارستانیها که میدن خیلی ناجوره 

من اورژانسی رفتم بهم دادن لباسشون هزار بار پوشیده شدت بود ناجور ...

ولی تختای بغلیم لباس خودشونو پوشیدن تمیز مرتب