2737
2739
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 412191 بازدید | 32750 پست

الان تاریخ عضویتم رو دیدم؛ دو سال پیش تو همین روز عضو شدم و این تاپیک رو نوشتم تا از تجربه بقیه کمک بگیرم، و روزای سخت انتظار برای اقدام رو بگذرونم.. فک نمیکردم کلی هم‌صحبت و دوست خوب پیدا کنم 🥺  مرسی که این همه مدت با مهربونیتون کنارم بودین و کلی روزای تلخ و شیرین رو کنار هم گذروندیم.. الهی سال دیگه تو‌ همین روز که چشمم افتاد به این تاریخ همه نی‌نی‌هاشون رو صحیح و سلامت بغل گرفته باشن؛ و تاپیک همش راجع به پوشک و شیشه شیر و واکسن باشه 🤩 

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
قربونت مرسی عزیزم والا بیمه ی ما اینجوریه که اگه دکتر و بیمارستانت طرف قرارداد باشه کلا هزینه رو پر ...

بیمه‌ت چی بود؟ 

یعنی صورتحساب ببری مالی پرداخت نمیکنن بعدش ؟

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیمه‌ت چی بود؟  یعنی صورتحساب ببری مالی پرداخت نمیکنن بعدش ؟

بیمه بانکیم

از پرداخت صورت حسابو کارای مالیش خبر ندارم

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2742
بچه ها امروز رفتم آنومالی همه چیز خوب بود خداروشکر جفتم بالا رفته سرویکسمم بیشتر شده بچم بریچ ...

به سلامتی عزیزم😍

خدا رو شکر همه چی خوب بود.کجا رفتی؟

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا؟ چی شده؟؟

لکه بینی دارم دکتر گفت کاری نکن صبر کن تا هفته بعد ، هفته بعد ازمایشتو تکرار کن 

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
لکه بینی دارم دکتر گفت کاری نکن صبر کن تا هفته بعد ، هفته بعد ازمایشتو تکرار کن 

شاید هماتومه عزیزم فعلا استراحت کن فقط

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
به سلامتی عزیزم😍 خدا رو شکر همه چی خوب بود.کجا رفتی؟

دکتر هاشمی رفتم

۲۳۳۰ شد به توام یه آلبوم خاطرات داد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
بیمه‌ت چی بود؟  یعنی صورتحساب ببری مالی پرداخت نمیکنن بعدش ؟

بیمه ما اینجوریه که مثلا با فلان بیمارستان قرارداد داره میری پرونده تشکیل میدی تو سیستم میزنه دیگه رایگان میشه واسم

ولی بابت سز بودنش نمیدونم گیر بدن یا نه اونو باید با دکترم صحبت کنم اگر نیاز به نامه داره بگم یه نامه صوری بزنه که به این دلیل سز اجباری میشه که بیمارستانم گیر نده سر پرداخت

از بیمارستانم باید بپرسم ببینم روال اونا چطوریاست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیمه بانکیم از پرداخت صورت حسابو کارای مالیش خبر ندارم

برید بخش بیمه سازمان، اونجا که دفترچه صادر میشه، بپرسید تا جایی که میدونم بیمه بانک هم مثل تکمیلی صورتحساب قبول میکنه و با توجه به بیمه حدود ۷۰ به ۳۰ پرداخت میکنه! فقط باید تو دفترچه مبلغ هم مهر و امضا شه.. اگه واسه بانک شما هم اینجوری باشه راحت میتونین هر مطب و بیمارستان غیر قرارداد برید، بعد چندماه بهتون‌ برمیگردونن، دستت تو پرداخت بازتره! ان‌تی و انومالی و آزمایشارو هم یه بخشیش رو پس میدن

بیمه ما اینجوریه که مثلا با فلان بیمارستان قرارداد داره میری پرونده تشکیل میدی تو سیستم میزنه دیگه ر ...

اره بتونی از دکتر نامه بگیری که خوبه اما معمولا دکترا نمیدن،  دکتر خوبا که میگن رزومه‌مون میره زیر سوال بی دلیل نامه نمیدن چون باید در کنار نامه مدارک و دلیل اجباری بودن پیوست شه مثل همین بریج مثلا! دکترای پولکی که رزومه براشون مهم نیست هم زیرمیزی سنگین میگیرن نامه میدن، که اسمشون بده شه براشون بچربه 🤭 اگه همینطوری بتونی نامه بگیری که عالیه ولی حالا وایسا تا ویزیت اخر، ایشالله نوبت زایمان دادنی ببین بریچ اینا چه جوریه یه دفعه دیدی همینجور موند 

3هفتشه ممکنه لانه گزینی باشه؟

لانه گزینی خون روشن، سبک و لکه‌های صورتی قهوه‌ای روشنه که معمولا رو پد نمیاد یا خیلی کم، در حد دستمال پاک کردن، شما میگی دفع داشتی! مگه لخته یا خونریزی سنگین نبوده؟!

دکتر هاشمی رفتم ۲۳۳۰ شد به توام یه آلبوم خاطرات داد؟

واسه ان تی که چیزی نداد

انومالیم اخر اردیبهشته.خودت گفتی البومو یا خودش داد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706