2733
2734
عنوان

دامادمون به برادر مرحومم فحش داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1185 بازدید | 55 پست

خواهرم فقط تو خودت مچاله شده بود از خجالت

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

براش سخت بوده بچه دار نشده اما خب برخورد و حرفش درست نبوده،رنجی که از این داستان متحمل شده رو به بدترین شکل ممکن بازگو کرده با خشم و بغض و کینه 

در حالیکه این جواب ناراحتیش نیست و قطعا حالش بدتر خواهد شد 

از رو نمی‌رفت و همین‌طور با پرویی غذاشو می‌خورد خواهرم خیلی خجالت کشد بعد دامادمون حرمت بابامو داداش ...

همون خداروشکر ک خدا بهش نداد 

خدا خرو شناخت شاخش نداد دقیقاً ی بنده خدایی تو فامیل بخاطر پسر دار شدن خودشو ۲۵ سال کشید رو زمین زنش ده باز حامله شد پسر ولی خدا بهش نداد 

همه میگن خذاروشکز ک فلانی پسر دار نشد وگرنه همرو قربونی بچش میکزد

2731

داداش بزرگم خیز گرفت سمتش مامانم دستشو گرفت کلا ناهار کوفتمون شد دورهمی شد زهرمارمون

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃
داداش بزرگم خیز گرفت سمتش مامانم دستشو گرفت کلا ناهار کوفتمون شد دورهمی شد زهرمارمون

بازم دم داداشت گرم 

ببخشید ولی داماد هیچ وقت فامیل نمیشه خاک تو سرش مگه اون بنده خدا دست خودش بوده ک فوت کرده؟ شاید اگه اینطوری نبود خدا بهش بچه میداد

هیچی بعدم‌ در سکوت کاااامل ناهار رو خوردیم ولی دامادمون لبخند رو لبهاش بود و ناهار می‌خورد با اشتها ما همگی قیافه ها درهمو ناراحت هیچی از گلومون پایین نمی‌رفت ولی اون سالاد میکشد غذا می‌کشید ریلکسسسسس

به نظر من اینکه بچه دار نشدن غم ودرد بزرگیه 

این تو دلش بوده 

خ‌ودتون رو جاش بزارید 

حرفش درست نبوده ولی اونم آدم درد کشیده ای

واصلا نیازی به دعوا وکتک کاری نبوده

آدم حسابش نکنید ازین به بعد 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
به نظر من اینکه بچه دار نشدن غم ودرد بزرگیه  این تو دلش بوده  خ‌ودتون رو جاش بزارید  ...

خوب چیکار کنن براش؟ اون بنده خدا قوت کرده خبرش به خواهرش رسیده خواهرش بچش افتاده باید بعد بیس سال تنو بدن کسی رو تو گور بارزونن؟ غم بزرگش بخوره تو سرش

2706