2733
2734
عنوان

خواب پریشون می بینید ؟

89 بازدید | 10 پست

چند وقتی هست که حتی ظهر یک ساعت بخوابم خوابای ناجور و پریشون می بینم     مثلا امروز ظهر ...حمله تروریستی نزدیک خونمون انجام دادن ، پدرو برادرم رفته بودن توی حیاط  بهشون تیر اندازی شد  فرار کردن توی زیر زمین ؛ منم می خواستم زنگ بزنم به 110 ولی هر چی دکمه های تلفن رو فشار می دادم  عدد های اشتباه می نوشت منم اعصابم خورد می شد بعد خواهرم و مادرم هم داشتن به من می خندیدن و هیچ کاری نمی کردن

..یا دیشب خواب دیدم با خواهرم دعوا کردم و کتکش زدم... شب هم بود ، من رفتم  که بخوابم  ولی اون هر چند دقیقه یکبار می خواست بیاد توی اتاقم که دعوا رو ادامه بده  منم بیدار می شدم از لای در بهش مشت می زدم ولی بهش نمی خورد 

چند شب پیش هم خواب تصادف و ..... 

کسی تجربه داشته ؟  

طوری حرف بزنید که خجالت بکشم و از سایت زنونه برم / پسر هستم 

قبل خواب غذای سنگین خوردی و رو شکم خوابیدی...شاید دلیلش این باشه. 

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هرساله این موقع یه خواب بد میبینم دلشوره هام زیاذ میشه احساس میکنم یکی از عزیزان میمیره ، و همین اتفاق میوفته و تموم میشه نزدیک سه ساله 

یکسال بابا بزرگم .

سال بعدش عمه جانم

پارسال دختر دختر عموم

امسال رو باز اینطورم :)

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)
2731

ذهنت آشفته اس درگیری فکری داری 

منم یه مدته اینجورم

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
من هرساله این موقع یه خواب بد میبینم دلشوره هام زیاذ میشه احساس میکنم یکی از عزیزان میمیره ، و همین ...

منم یکی از رفیقام تازه مرده 

طوری حرف بزنید که خجالت بکشم و از سایت زنونه برم / پسر هستم