2737
2734
عنوان

بچه ها خسته شدم بخدا دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 43 پست

بیا میگم این برنامه مزخرفو نگاه نکنید روح و روانتونو بهم میریزه باز یه عده میان ادا دین دار ها رو در میارن ریپ میزنن که چی و فلان اکثرا همش دروغه یه برنامه ساختن دیگه خدا رو شکر همه اون دنیا رو دیدن فقط منو و یه عده کم ندیدم که سعادت نداشتیم لابد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میترسم شدیدا  حس میکنم یکی دنبالمه میخوام بمیرم

دورازجون ولی اگ بخایم بمیریم ک نمیشه از خدا فرار کرد ک ب خودش توکل کن و طلب امرزش

اگه چشم های من دریاست تو غرقش میشی؟تودریا شو اوژنی بعد بشینو ببین چطور غرقت میشم.. پس بزارغرقت کنم. . . .
2728

قران بخون اروم میشی 

حواستو با چیزای دیگه پرت کن قبل خواب کتاب بخون تا چشمات خسته شه راحت خوابت ببره 

مرگ حقه و ی چیزی ک اتفاق میوفته توکلت ب خدا باشه قبل خواب سه تا قل هو الله ، سه باز تسبیحات اربعه، سه تا صلوات بفرس 

بیا میگم این برنامه مزخرفو نگاه نکنید روح و روانتونو بهم میریزه باز یه عده میان ادا دین دار ها رو در ...

ن من باورش کردم 

ببین باورش سخت نیس 

وقتی تو خواب گاهی اوقات همون حس رو تحربه میکنی 

ددکش اسونه 

2738
جدی؟؟ینی اینقد از اعمال خودت مطمئنی؟؟

نه از اعمالم مطمئن نیستم ولی مطمئنم خدا خیلی بخشندس امیدوارم ببخشه منو البته منم سعی خودمو میکنم آدم خوبی باشم

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
بیا میگم این برنامه مزخرفو نگاه نکنید روح و روانتونو بهم میریزه باز یه عده میان ادا دین دار ها رو در ...

کسی رو مجبور نکردن ک بشینه این برنامه رو ببینه شما داری ب اعتقاد و باور ی عده توهین می کنی. این همه تو سرتاسر دنیا فیلم های جن و جنگیری و ترسناک و تخیلی ساخته میشه اکثرش هم اولش مینویسه بر اساس واقعیت. این برنامه هم اختصاص به دین و مذهب خاصی نداره و فقط برای ایران نیست چیزیه ک بر اساس پژوهش چندساله اونم تو جاهای مختلف دنیا و از طریق ادمای مختلف انجام شده و بدست اومده. بنظرم یکم اطلاعاتتون رو بالا ببرین بجای اینقدر بدبینی.

خوشبحالت که طرز فکرت اینجوریه من اصلا ماجرا رو ول کردم چسبیدم به ترسش 

من پارسال که میدیدم مث تو بودم ولی امسال دیگه نمیترسم

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃