2733
2734
عنوان

بچه ها خسته شدم بخدا دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 43 پست
کسی رو مجبور نکردن ک بشینه این برنامه رو ببینه شما داری ب اعتقاد و باور ی عده توهین می کنی. این همه ...

ببین درکش خیلی راحته 

دقیقا اینکه میگن روح اینجوریه کاملا ددسته 

چون تو خوابم‌گاهی میشه تجربه ش کرد 

خودم شده تو خواب به همه مکان های دور و برم اشراف داشتم و.. خیلی چیزای دیگه 

کسی رو مجبور نکردن ک بشینه این برنامه رو ببینه شما داری ب اعتقاد و باور ی عده توهین می کنی. این همه ...

من اطلاعات بگیرم از قرآن میگیرم خوشبحال همه اون دنیا رو دیدن خخخ خدایی تومار ننویس حوصله ندارم باشه تو راست میگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی بیشتر ببینی بهتر‌میشی؟؟من اون پسره که تو کما بود رو دیدم‌ الان همش میگم دور و برمون همش روح و ا ...

برای من که اینطور بود شما رو نمیدونم

خب اگه روح هم باشه چه اشکالی داره؟ اونا اصلا آسیبی به ما نمیتونن برسونن چون اجازه ندارن

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
2728
برای من که اینطور بود شما رو نمیدونم خب اگه روح هم باشه چه اشکالی داره؟ اونا اصلا آسیبی به ما نمیتو ...

😂همین که فک میکنم کسایی دور و برمه اذیتم‌میکنه 

گاهب حس میکنم یکی از کنارم رد میشه 

گاهی صدا میاد 

گاهی شبا یکی بیدارم‌میکنخ 

خسته شدم‌

بیچاره کردم شوهرمو 

😂همین که فک میکنم کسایی دور و برمه اذیتم‌میکنه  گاهب حس میکنم یکی از کنارم رد میشه  گاه ...

ای بابا🤣🤣🤣

چی بگم🤣

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
ببین درکش خیلی راحته  دقیقا اینکه میگن روح اینجوریه کاملا ددسته  چون تو خوابم‌گاهی میشه ...

منم چندین ساله پیش بین ۱۵ تا ۱۷ سالگی اینا اینو تجربه کردم ک همش از مردن میترسم نمیتونستم راحت بخوابم فکر اینکه بخوام بمیرم دیوونم کرده بود

از یجایی اروم اروم سعی کردم بیشتر دربارش بخونم بدونم چون نمیدونستم دقیقا چیه شاید اینقدرمیترسیدم. چون فقط شنیده بودم مردن ،عذاب قبر ،شب اول قبر ،جهنم اتیش... ماها از چیزایی ک برامون مبهمه بیشتر میترسیم. 

2738
منم چندین ساله پیش بین ۱۵ تا ۱۷ سالگی اینا اینو تجربه کردم ک همش از مردن میترسم نمیتونستم راحت بخواب ...

اره ولی کسی درباره عذاب قبر چیزی نگفته 

چون تموم اون ادما تو کما بودن و وارد قبر نشدن 

کسی نمیدونه اونجا چه خبره 

کنجکاو شدم  راستش بیشترش ترس از مرگه اومده سراغم

اصلااااا ب این چیزا فک نکو

الان وسواس گرفتی و مدام تو ذهنته

هروقت فکر مرگ اومد تو ذهنت با خودت حرف بزن و بگو این فکرارو از سرم بیرون میکنم

اگه مدیتیشن هم بکنی ک عالیه...ی پادکست گوش بده با تمرکز