2726

چن روزیه شدیدا ترسو شدم شدید ها از وقتی زندگی پس از زندگی رو دیدم همش فک میکنم کسی دنبالمه میخوام بمیرم 

حتی تو روزم میترسم 

همش میرم تو بالکن تا رفت و امد مردم رو ببینم تا نترسم 

پنحره ها رو همش باز میکنم که صدا خیابون  بیاد 

گاهی دیگه نمیتونم خودمو کنترل کنم با بدو میرم بالا پیش خانواده شوهرم 

شوهرمو بیچاره کردم نمیذارم شب بخوابه 

شب میخوابم انگار یکی بیدارم میکنه 

دیگه نمیکشم 

تو خونه زیارت عاشورا صوتی شو گوش میدم یکم بهتر میشم ولی تمومی نداره 

چن روزه میترسم حموم برم 

توروخدا اگه ذکری چیزی بلدین بگین بخونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط بدون خدا خیلی بزرگ ومهربون.دیگ هرگز از چیزی ک منفی باشه نمیترسی.توکل ب خودش کن.یاد خدا بالاترین ارامشه

♦️خوب بودن زیاد سخت نیس کافی ست مهربانی کنی ♦️زبانت ک نیش نداشته باشدو کسی را نرنجاندهمین خوبی ست♦️وقتی برای کسی خوبی بخواهی همین خوبی ست🔷️مهم نیست ک ادمها چگونه اند،مهم نیس جواب سلامت رامیدهند یانه        🔷️توسلام کن،سر ب سر دلشان بگذار،شیطنت کن، بخند ... همین خوبی ست.                                      ♦️ مهم اینست توخوب باشی                                    ♦️آن ها روزی دل شان برای خوبی هایت تنگ میشود...باور کن...🌹🤗             

خیلی عجیبه من از وقتی میبینم همش دلم میخواد بمیرم برم اونور🤣🤣

نگاه نکن وقتی میترسی خب

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

منم برا این چیزا حتی یه قسمتش نگا نکردم تا حالا

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
خیلی عجیبه من از وقتی میبینم همش دلم میخواد بمیرم برم اونور🤣🤣 نگاه نکن وقتی میترسی خب

منم ترسم از مردن رفته دیدم عوض شده

اگه چشم های من دریاست تو غرقش میشی؟تودریا شو اوژنی بعد بشینو ببین چطور غرقت میشم.. پس بزارغرقت کنم. . . .
2706