2733
2739

سلام خانوما شوهرم ۶ ماه پیش بهم گفت که اگه حامله بشی عراق و سیگارو میزارم کنار بهت قول میدم، الان که حامله شدم بهانه می‌کنه که ۶ ماه گذشته خیلی بلاها سرم آوردی در صورتی که هیچکاری نکردم فقط اون مست بوده از خیابونا جمعش کردم 

به نظرتون چیکار کنم ، تازه اینم بگم که سه تا بچه هم دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عراق همون عرق؟ 😂😂😂😂😂

ترکی اره؟

الان ۳اردیبهشت ۱۴۰۱هست.انشالله به حق این روزای عزیزسال بعد همین موقع مهریمو گرفتم و یه خونه ی گوگولی خریدم. انشالله سال بعد اینموقع مغازمو کشیدم یه جای جدید تو شهرمون با سه برابر جنس....انشالله هیچکس دستش جلوی کسی دراز نشه همگی بگین الهی امین.....اگر مقدوره برام یه صلوات بفرستید که هیچوقت جلوی پسرم شرمنده نباشم همیشه رو پا باشم چون جز من هیچکسی رونداره از سی روزگی هم پدربودم براش هم مادر... لطفا.بوس به کله تون....خدایا تورو به عظمتت قسم میدم نگاهتو از مانگیر
2738
پس چرا میگی عراق عراق کجا مشروب کجا😅😅

😂😂😂😂

الان ۳اردیبهشت ۱۴۰۱هست.انشالله به حق این روزای عزیزسال بعد همین موقع مهریمو گرفتم و یه خونه ی گوگولی خریدم. انشالله سال بعد اینموقع مغازمو کشیدم یه جای جدید تو شهرمون با سه برابر جنس....انشالله هیچکس دستش جلوی کسی دراز نشه همگی بگین الهی امین.....اگر مقدوره برام یه صلوات بفرستید که هیچوقت جلوی پسرم شرمنده نباشم همیشه رو پا باشم چون جز من هیچکسی رونداره از سی روزگی هم پدربودم براش هم مادر... لطفا.بوس به کله تون....خدایا تورو به عظمتت قسم میدم نگاهتو از مانگیر
من ترکم، ما عراق میگیم 😐

عزیزم ناراحت نشو من خودمم ترکم ولی اخه اینجاهمه ترک نییت که بفهمن چی میگی.فارسی عرق میشه

2706