2752
2734
عنوان

پس‌فردا سزارین میکنم خانما بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 3575 بازدید | 130 پست
منم شنبه باید برم سونو قلب نی نیم  خیلی استرس دارم برام دعا کن برات دعا میکنم عزیزم🥺

چشم عزیزم حتما دعاتون میکنم و ممنون بابت دعاتون 

تازه باردارین؟ 

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
والا کلی خرجش درمیاد  بمن گفتن برا همراهت غذا نمیدیم اگه خواستین هم هر وعده غذا50تومن حساب میش ...

وای پس حسابی خرج داره 😖😁

ببخشید یسوال دیگه اینجاگفتن فقط یشب بستری میکنن منظورش بعد عمل نگه میدارن یا شب قبل عمل ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ایشالا که زایمان راحتی داشته باشی و بعدشم دردی نداشته باشی🥰بعد زایمانتم حتما بیا برامون تعریف کن چی ...

خییییلی ممنونم 

وچشم عزیزم حتما میام تعریفشو میکنم

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
چشم عزیزم حتما دعاتون میکنم یادم نمیره  بعد عمل خبرتون میکنم  و ممنونم بابت دعای قشنگ شما ...

یه همون امام رضا بلند بلند گریه کردم

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
وای پس حسابی خرج داره 😖😁 ببخشید یسوال دیگه اینجاگفتن فقط یشب بستری میکنن منظورش بعد عمل نگه میدار ...

آره بابا کلی خرج داره 

بمنم گفتن یشب بستری میکنیم ولی گفت باید پزشکت نظر بده اگه مشکلی داشته باشی بعد عمل  پزشک میتونه بیشتر بستری کنه ، 

نه شب قبل عمل نیست شب بعداز عمل هست که بستری میشی و فرداش مرخص میکنن 

منم اگه خدا بخواد جمعه ساعت6صبح دکتر گفته بیا بستری شو عمل کنم شنبه هم ب امید خدا مرخص بشم

اره هفت هفته و پنج روز  پنج هفته و چهار روز رفتم ی ساک کوچولو دید که دوهفته اختلاف داشت دکتر ب ...

نگران نباش عزیزم ان شاء الله قلب تشکیل میشه خیالت راحت میشه فقط استراحت کن 

یکم زود رفتی دیگه تا 8هفته قلب تشکیل میشه

راهکار که ندارم چون طبیعی بودم خودم ولی لطفا عکس نی نی تو بزاری حتما😍😍😍

چشم عزیزم حتما 

یه همون امام رضا بلند بلند گریه کردم

قربون شما برم عزیزم ❤️❤️

یا امام رضا خودت واسطه حاجت حاجتمندا شو🙏🙏❤️❤️❤️❤️

2706