2752
2734
دختر من به حدی وابستس که محاله تدریجی بتونم... حالا سوره بروج هم میگن خوبه

من قهوه زدم. بدش اومد نخورد. در حدی وابسته بود که همش سرپا بودم. تا می‌نشستم شیر می‌خواست.

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم

سلام من دوتا پسر دارم هردوتاشون باصبرزردازشیرگرفتم،به نظرم راحت تربود،اولی که اصلا اذیت نکردسریع بدش اومد،دومی هم هم که خیلی کم اذیت کرددرحد یکی دوشب گریه کرد اونم دوباره صبرزردنشونش می دادم ساکت می شد،ولی بهونه گیری داشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختر من به حدی وابستس که محاله تدریجی بتونم... حالا سوره بروج هم میگن خوبه

خب هرچی وابسته تر باشه یهو بگیری  تو روحیش اثر  بد میذاره. 

تنبلی نکن اول کمش کن 

درسته سختتره

ولی عوارض ش کمتره

من هر دوتا بچه ام رو با سرکه ی سیر ترشی گرفتم. یکم مالیدم نوک سینه.انقدر بدشون اومد که به یکباره دیگ ...

اخ دختر من عاشق سرکه ترشیه 🤦😁

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
2731
آره عزیزم ، من استفاده کردم ،پسر منم خیییلی وابسته بود با هیچ روش دیگه ای نتونستم از شیر بگیرمش الا ...

خداروشکر یکی سرزنش نکرد😀ببخشید اونوقت چجوری میخوابندیش بدون شیر

فکر کردم صبر زرد اشتباه تایپیه😂 بگی تموم شده باهاش خداحافظی کنیم قبول نمیکنه؟

نه بابا.. دختر منو ولش کنی تا عروس شدنش چسبیده😂

عزیزم خیلی روش خوبیه من برای دخترم همین کارو کردم.یک هفته روزا فقط میزدم همین که دخترم شیر می ...

مرسی عزیزم از تجربتون... دقیقا من همین الانم دلم میگیره بهش فکر میکنم😩

عزیزم خیلی روش خوبیه من برای دخترم همین کارو کردم.یک هفته روزا فقط میزدم همین که دخترم شیر می ...

میشه لطفابرای بچه های شیشه ای هم بگین من دخترم 1سال و9ماهشه شیرگاوباشیشه میدم شیرخشکوقطع کردم لطفابمنم بگین

دوستای گلم لطفابرای شادی برادرم امیرحسین ی فاتحه میخونین 🙏آغازقصه او۱۳۷۸/۱۱/۲۴آغازغصه ما۱۴۰۲/۰۵/۱۷🖤🖤🖤😭😭😭
من قهوه زدم. بدش اومد نخورد. در حدی وابسته بود که همش سرپا بودم. تا می‌نشستم شیر می‌خواست.

دختر من حتی قهوه هم دوست داره.. میترسم مزه صبر زردم خوشش بیاد🤣🤦

برا خابش اگ خیلی بیتابی کرد یا تو ماشین تابش بدین یا بذارینش تو پتو با همسرت شبیه گهواره تاب بده

یا اهنگ یا لالایی 

چراغ خاب از اینا ک شکلک میندازه رو سقف 

بابغض لبخند بزن   بگذار شیطان سجده کند به عظمت غروری که هرگز نشکست   
سلام من دوتا پسر دارم هردوتاشون باصبرزردازشیرگرفتم،به نظرم راحت تربود،اولی که اصلا اذیت نکردسریع بدش ...

سلام گلم... مرسی از تجربتون... خواب کردنو چیکارشون میکردین

دختر من حتی قهوه هم دوست داره.. میترسم مزه صبر زردم خوشش بیاد🤣🤦

از قیافش بدش اومد. گفتم اوف شده. وای عزیزم هنوزم یادم میاد گریه‌ام می‌گیره ولی واقعا چاره‌ای نداشتم.

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
2706