2737
2734
خداروشکر یکی سرزنش نکرد😀ببخشید اونوقت چجوری میخوابندیش بدون شیر

چند روزی فقط روزا میزدم و شب اونقدر خستش میکردم و کاملا سیرش میکردم ، وقتی میخوابیدبهش میدادم ، کم کم با شیشه بهش شیر پاستوریزه میدادم که یاد بگیره . بعدش شبا هم صبر زرد میزدم و میدید تلخه نمیخورد میگفت خراب شده (آخ که جگرم کباب میشد براش😭) بلافاصله براش شیر با شیشه میاوردم و چون یاد گرفته بود میخورد ، کمی نصفه شبا بیتابی میکرد ، اما بعد دو سه روز دیگه عادی شد و هر شب قبل خواب بهش با شیشه شیر میدادم . سیر که میشد دیگه بهانه گیری نمیکرد.

قد ۱۶۵،وزن فعلی ام ۷۰،وزن هدف ۶۵ . من میتوانم💪😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چه جالب.عزیز دلم.خدا حفظش کنه. در کل بر عکس خیلیا بنظرم کم کم از شیر گرفتن بیشتر بچه رو عذاب مید ...

اره چند نفر که تجربه داشتن تو فامیل همینو گفتن.. مرسی عزیزم خدا بچه شمارم حفظ کنه

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
سلام گلم... مرسی از تجربتون... خواب کردنو چیکارشون میکردین

خواهش میکنم،اولی که ازقبل اینکه ازشیربگیرم عادت کرده بود روپا تکون میدادم میخوابید دومی که ازهمون نوزادی شروبودواذیت میکردموقع خوابش،بعدازاینکه ازشیرگرفتم هم تا دوماه اینا بغل نیکردم راه میبردم بعدکم کم فراموش کردوخوب شد الان سه سالشه  خیلی بهترشده

2731
برا خابش اگ خیلی بیتابی کرد یا تو ماشین تابش بدین یا بذارینش تو پتو با همسرت شبیه گهواره تاب بده یا ...

اخ اخ چه سخت.. مرسی گلم

از قیافش بدش اومد. گفتم اوف شده. وای عزیزم هنوزم یادم میاد گریه‌ام می‌گیره ولی واقعا چاره‌ای نداشتم.

اااخی عزیزم درکت میکنم... پس من اینم باید بزارم تو لیست 

چند روزی فقط روزا میزدم و شب اونقدر خستش میکردم و کاملا سیرش میکردم ، وقتی میخوابیدبهش میدادم ، کم ک ...

اااخی عزیزم خدا حفظش کنه.. ممنون گلم

2740
خواهش میکنم،اولی که ازقبل اینکه ازشیربگیرم عادت کرده بود روپا تکون میدادم میخوابید دومی که ازهمون نو ...

اهان ممنون گلم

خواهش میکنم،اولی که ازقبل اینکه ازشیربگیرم عادت کرده بود روپا تکون میدادم میخوابید دومی که ازهمون نو ...

اما صبرزرد که زدم یبارنشون دادم دیگه شیرنخواستن اصلا لبشون هم نزدن،چون هم بدرنگ هم بدبو ،شیرباپودرسنجدقاطی میکردم بانی میدادم سیرمیشد زیاداذیت نمیکرد،موقع خواب شب اول اذیت داشت اونم باصبروتحمل درست شد

من یهو گرفتم پسرم تا چند سال انگشتشو گاز میگرفت  و عصبی شده بود. . کاش یکی اون زمان به من اینار ...

يهو گرفتن بچه رو شوك ميكنه

بچه احساس عدم امنيت ميكنه

چيزي كه براش منشاء عشق و ارامش بوده يهو ازش گرفته ميشه و شايد ظاهرشون نشون نده اما صدمه ي بدي ميخورن

اما صبرزرد که زدم یبارنشون دادم دیگه شیرنخواستن اصلا لبشون هم نزدن،چون هم بدرنگ هم بدبو ،شیرباپودرسن ...

مرسی گلم... من باید با نی هم یاد بدم بلد نیست هنوز. فقط لیوان

زنده باشی عزیزم🌹 انشاالله که به راحتی از پسش بر بیای و کوچولوی گلت کمتر اذیت بشه🤲💐

مرسی عزیزم.. الهی آمین 😍 

2706