2733
2734
خسته شدم از اخلاق شوهرم اصلا درک نمی کنه باردارم همش تو استرس و تنش و اعصاب خوردی داره می گذره خسته شدم خدا
من ایمان آوردم که خدا هیچ وقت دیر نمی کنه!!!!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من هم اوایل حاملگی ام به شوهرم خیلی گیر میدادم و همش ازش توقع داشتم. ولی از وقتی خودم رو عادت دادم به بی توقعی بودن از دیگران اون هم بهتر شد و بیشتر میخواد پیشم باشه.
خدایا فرزندم رو سالم و صالح, خوش قدم و خوش روزی قرار بده. آمین
2731
ببین عزیزم بزار یه توصیه ای بهت بکنم این دوران و به بهترین نحو بگذرون چون تاثیرش تو آینده ی بچه ی شماست من خودم بارداری پر تنشی داشتم و حاصلشو دارم میبینم یه بچه لجججججججججباز شوهرت هر کاری میکنه بزن به در بیخیالی و به روی خودت نیار به خدا بعدا پشیمون میشی ولی دیگه فایده نداره
تو سیگارو خاموش کن تا بگم ...
چه طور میشه با گریه هم دود شد...
چه طور میشه با خنده هم زخم خورد....
چه طور میشه با عشق نابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود شد....
سلام با اجازه صاحب تاپیک بچه ها یه سری به این تاپیک بزنین فقط اینا بدونین که دل سنگ هم آب میشه بخدا یه صلوات هم برای شادی روح آقا بهنام شوهر سمی عزیز بفرستین .................... التماس دعا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=983410&postID=39602610
لحظه ها را میگذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل ازاینکه خوشبختی درآن لحظه هائی بود که گذراندیم