2733
2734
عنوان

نذری مون 😍😍 + عکس

745 بازدید | 76 پست

سلام دوستای من 😍 

سه شنبه شب یهو مامانم بهم گفت کاش روز پنجشنبه که ۱۹ ماه رمضون هم هست یه چیزی درست میکردیم برای بچه های کار...

قرار بود یه چیز دیگه درست کنیم یهو شد بندری 🙄😂 البته دیروز مامانم رفته بود باهاشون صحبت کرده بود خودشون هم دوست داشتن 😍 

نمی‌دونم میشه اسم شو نذری گذاشت یا نه ولی خب من چیز دیگه ای به ذهنم نرسید که بنویسم 

هنوز آماده نشده کلی سوسیس مونده که باید سرخ بشه و بقیه چیزا 

ببینممم👁️👁️  🌹 از این کاربری دو نفر استفاده میکنن 🌹

قبول باشه  

چه کارقشنگی

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

قبول باشه 😍💚

بهترین کاری که تا حالا انجام دادم ایمان داشتن به خودم بوده...!💚                                                                       لجباز و یکمی یه دنده✌🏻🙂داره لبات میخنده☺️آره اینجاش قشنگه 😍 هرکی تورو دیدت از دور میگه چشمای بد دور🧿💖تویی خوشگل خودم ک 💕                                                 

خیلی هم هزینه نشد 

در اصل این تاپیک رو زدم که بگم با نهایت چهار صد پونصد تومن میشه دل بچه ها یا بقیه رو شاد کرد و حس خوبی گرفت 

بچه های کار رو یادمون نره اونا در عین معصومی و بچگی مشکلات بزرگترا رو دارن 🥺❤️شاید اونا تنها بچه های هستن که آرزوی بزرگ شدن ندارن چون اصلا وقت نمیکنن آرزو کنن

ببینممم👁️👁️  🌹 از این کاربری دو نفر استفاده میکنن 🌹
2706