2737
2739
عنوان

هرموقع نزدیک شوهر میشم عصبی میشه

1714 بازدید | 86 پست

هرموقع میرم پیشش میشینم‌ و حرف میزنم عصبی میشه انگار دوست نداره باهاش حرف بزنم االان رفتم پیشش بشینم گفت برو انور منم اومدم تو پذیرایی حرفم نزدم باهاش بنظرتون چرا ایکارو میکنه قلبم شکست از حرفش‌خیلی دوسش دارم 

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

یه مدت دور باش ازش ، معمولا مردها از نزدیکی زیاد و آویزون بودن بدشون میاد .

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوشبینانه : خسته است و استرس شدید داره

بدبینانه : غر میزنی یا دهنت بو میده یا میخواد سرش تو گوشیش باشه تو نبینی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2740
یه مدت دور باش ازش ، معمولا مردها از نزدیکی زیاد و آویزون بودن بدشون میاد .

کلا همش دوست داده سرش تو گوشی باشه یه بند داده کلیپ میبینه و فیلم

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
پریود مغزی شده. لزارش تو حال خودش ی مدت. هر چند شوهر من کلا ذاتش اینه بغلش کنی بدش میاد دستشو بگیری ...

خاک تو سرشون لیاقت ندارن 

کلا همش دوست داده سرش تو گوشی باشه یه بند داده کلیپ میبینه و فیلم

انگار شوهر منو میگی اونم همش یا درحال بازی یا سریال دیدن 😑😑😑 ولی منم زیاد نزدیکش نمیشم یا  می شینم روبروش اینقدر نگاش میکنم خجالت بکشه گوشیو بزاره کنار    

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️