2733
2734
عنوان

هرموقع نزدیک شوهر میشم عصبی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1714 بازدید | 86 پست
منم سه تا پیام ب شوهرم دادم الان پیام داد ک وای چقدر اس میدی منم گفتم خیلی دلت بخواد عمرا دیگه بهت پ ...

خاک تو سرشون کنن شعور ندارن از دستش عصبیم که

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
عقدی؟!!! یعنی الان خونه شما یجورایی مهمونه بعد تازه بهت میگه برو اونور تو هم کلا رفتی تو پذیرایی ؟! ...

اره دقیقا نمیدونم چشه 

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریود مغزی شده. لزارش تو حال خودش ی مدت. هر چند شوهر من کلا ذاتش اینه بغلش کنی بدش میاد دستشو بگیری ...

شوهرمنم از بوس و بغل خیلی بدش میاد

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2728
عزیزم چند ساله ازدواج کردی؟ از اولش همین مدلی بوده یا تازگیا عوض شده؟ ایا مشکل شغلی و یا درگیری فک ...

۳ ساله 

درگیر که هم داره هم باهم داشتیم ولی زود فراموش میکنه نمیدونم یه دفع چش شد

ن بابا خوابیده بود کاریم‌نکرده بگم خستس

شاید زیاد صحبت میکنی...یا موضوع صحبتت واسش آزاردهنده اس...یا اینکه کلا اخلاق نداره وشما هم تقصیری نداری...از این دوحالت خارج نیست

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
2738
تازه یه چیزی هم بگی میگن حوصله نداریم اعصاب نداریم    

ما خانمای بیچاره چی‌ از دستشون خسته شدم 

دوست دختر داره احتمالا. دلش از تو سیاه شده. شوهرمنم روزای اول دوست دختررفتن نکبت همینطوری رفتار میکر مدامم سرش تو گوشی... بود الکی کتکمیزد

اما الان تا دوست دخنر میگیره نکبت شادو شنگول میشه عین خر دورم میچرخه که مثلا من شک نکنم... 

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏
اره دقیقا نمیدونم چشه

اگر اولین بارشه خوب هیچی شاید خسته و خوب گرسنه هست

ولی اگر همیشه این اخلاق ناجور را داره بیشتر به ادامه رابطتون فکر کن 

بعدا تو زندگی  خیلی سخت و غیر قابل تحمل میشه برات

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
شاید زیاد صحبت میکنی...یا موضوع صحبتت واسش آزاردهنده اس...یا اینکه کلا اخلاق نداره وشما هم تقصیری ند ...

شاید زیاد حرف میزنم یا موضوعام ازار دهنس براش 

راه حلت چیه عزیزم