2737
2739
عنوان

هرموقع نزدیک شوهر میشم عصبی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1714 بازدید | 86 پست
از چی بترسم؟! وقتی که سر خودم اومده

ازاینکه باعث بشی ذهن یک دختری که هنوز اول راهه نسبت به شوهرش سیاه بشه!!!!مگه زندگی آدمها سری دوزیه که چون برای تو پیش اومده حتما برای این خانم هم پیش بیاد؟پشت هراتفاقی توی زندگی خیلی دلیل پیدامیشه ازشرایط هرآدم تااشتباهات هرآدم!

من چون بچه دارم نمیتونم فعلا جدا شم... دیگه برام مهم نیس سعی میکنم تو گوشیشم سرک نکشم که چیزی ببینم ...

مال من رابطه جنسی هم داره .اگه فقط چت بود مشکل نداش فک میکنه من نمیدونم .منم چون مدرک ندارم نمیتونم رو کنم.حالا ک میدونی رفتارت با شوهرت چطوره؟ بهش محبت میکنی؟یا بی توجهی؟من دیگه محلش نمیزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازاینکه باعث بشی ذهن یک دختری که هنوز اول راهه نسبت به شوهرش سیاه بشه!!!!مگه زندگی آدمها سری دوزیه ک ...

خب چه بهتر حداقل حواسش جمع هست. اومدیمو واقعا شوهرش سرو سری داشته باشه.. تا عقده میتونه راحت جداشه

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏
مال من رابطه جنسی هم داره .اگه فقط چت بود مشکل نداش فک میکنه من نمیدونم .منم چون مدرک ندارم نمیتونم ...

منم اصلا حوصلشو ندارم محبتو... که دیگه اصلا نمیکنم برام فقط بابای بچمه و کسی که خرجمو میده

2728

[QUOTE=233383014]هنوز عقده اینجوریه طرف؟

من که نمیگم حرف خوبی زده یامهم نیست نبایددلخوربشه!میگم چون اینجامجازیه معنیش این نیست هرچی به ذهنمون رسید میتونیم بگیم چون تاثیرشو نمیبینیم پس راحتیم!ماکه اززندگی این دونفرچیزی نمیدونیم.کلا یک تاپیک زده درباره حرفی که امروز زده شده!که اونم میتونه دلیل قابل درکی داشته باشه.عقدشون هم تازه نیست ظاهرا سه ساله که این خودش اصلا خوب نیست!زندگی هرکسی شزگرایط خاص خودشو داره بهترنیست به جای قیاس به نفس یک راه منطقی پیشنهاد بدیم؟

[QUOTE=233383014]هنوز عقده اینجوریه طرف؟ من که نمیگم حرف خوبی زده یامهم نیست نبایددلخوربشه!میگم چون ...

حرفتون درسته عزیزم ممکنه طرف با ی کلمه حرف ما تحت تاثیر قراربگیره ولی خب هرکسی تجربه ی شخصیه خودشو میگه شنونده خودش باید عاقل باشه

[QUOTE=233384274]خب چه بهتر حداقل حواسش  

گویا خانه ازپایبست ویرانست!!!وقتی انقدرراحت درباره زندگی دیگران نظر میدی میشه حدس زد چه طرز فکری داری!دیگه چه بحثیه!خوش باش.

[QUOTE=233385085]حرفتون درسته عزیزم ممکنه طرف با ی کلمه حرف ما تحت تاثیر قراربگیره ولی خب هرکسی 

منظورتو میفهمم ولی به نظرت هرجایی میشه ازروی تجربه شخصی نظرداد؟مثلا کسی که عزیزی رو ازدست داده بره عیادت مریض بگه مریض منم همین مشکل رو داشت مرد!!!منطقیه؟همین تاثیری که گفتی خیلی مهمه!خیلی ازکسانی که تاپیک مشکلاتشون رو میزارن دخترهای کم تجربه ای هستن که هرحرف نامربوطی تامدتها توی ذهنشون میمونه.به نظرت دراین صورت گوینده هیچ مسئولیتی نداره؟!

2740
[QUOTE=233384274]خب چه بهتر حداقل حواسش   گویا خانه ازپایبست ویرانست!!!وقتی انقدرراحت درباره ز ...

استارتر خودشون تاپیک زدن نظرو راهنمایی خواستن. تاگیک شما نیست که بیایین همچین نطری راجب من بدی

واقعا چرا ؟ شما میری سمتش میگه نیا

آره پسم میزنه

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق