2737
2734
عنوان

هرموقع نزدیک شوهر میشم عصبی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1717 بازدید | 86 پست
ن بابا این هیچی نداره دارم صدای گوشیشو میشنوم یه بند داره کلیپ‌میبینه

چی بگم شوهر منم تازگیا میرفت اینستا که مثلا داره کلیپ میبینه صداشو زیاد میکرد اون بینش یواشکی پیام بازی میکرد

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله که خودت عاقلی وبه هرحرف بیربطی که اینجازده میشه بها نمیدی!!!؟بعضی حرفهای نسنجیده ناخودآگاه ر ...

ن از او مورد ازش مطمعنم

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
یعنی به همین راحتی به خودت اجازه میدی نسخه زندگی خودتو برای دختری که هنوز توی عقده وهزارجور نگرانی د ...

از چی بترسم؟! وقتی که سر خودم اومده

2742
2738
 چی بگم شوهر منم تازگیا میرفت اینستا که مثلا داره کلیپ میبینه صداشو زیاد میکرد اون بینش یواشکی ...

افرین دقیقا مث شوهر من .من خنگم عوض اینکه بیشتر برم پیشش بشینم ازین غلطا نکنه از لجم وقتی گوشی دستش بود نزدیکش نمیرفتم الان کارش ب جایی رسیده تا ساعت چهارصبح تو واتسابه بعضی وقتا

[QUOTE=233382749]اینم دقیقا همینجور بود همیشه 

گفتی سه ساله توی رابطه هستی بعیده ازاول اینطوریوده باشه.اگرواقعا این موضوع آزارت میده به جای حرفهای خاله زنکی اینجا ‌کمی درباره مردهای درونگرا تحقیق کن تایادبگیری چطورمیشه بهشون نزدیک شد.اینکه خانمها کلا بیشترازمردها حرف میزنن که دیگه واضحه خیلی وقتها مردهایی هم که ازترسشون تظاهرمیکنن دارن گوش میدن دراصل حواسشون جای دیگه است!روی این تفاوت مردوزن حتما مطلالعه کن خیلی چیزهامیفهمی.تازه الان که روزه هم هست نزدیک افطار یکوقتهایی آدم حوصله خودشم نداره.

افرین دقیقا مث شوهر من .من خنگم عوض اینکه بیشتر برم پیشش بشینم ازین غلطا نکنه از لجم وقتی گوشی دستش ...

من چون بچه دارم نمیتونم فعلا جدا شم... دیگه برام مهم نیس سعی میکنم تو گوشیشم سرک نکشم که چیزی ببینم دعوا راه بندازم. چون این وسط ن شوهرم آدم میشه نه من جدا میشم. فقط بچم ضربه میبینه. میترسه...  بخاطر این تا جایی که بتونم بی سرو صدا میمونم و پول جمع میکنم که یه زمانی شاید بچمو در ازای مهری داد بهم جیبم خالی نباشه . رابطه... جنسی.. ازش ببینم دیگه جدا میشم

شاید زیاد حرف میزنم یا موضوعام ازار دهنس براش  راه حلت چیه عزیزم

اگر مشکل واقعا این مورد باشه...میتونی کم صحبت کنی هرزمانی هرچیزی آمد تو ذهنت بیان نکن..یا اگر میخوای بیان کنی بسنج ببین ارزش گفتن وتعریف کردن روداره یا نه....راجع به موضوعات الکی وبی اهمیت صحبت نکن...تعریف کردن راجع به یه م.ضوع رو زیاد کش نده...واینکه ببین چه موضوعاتی واسش جذابه ..گاهی از همون موضوع ها کوتاه صحبت کنید...

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
2706