2737
2739
عنوان

یه روتین واسه پوست چرب و جوشدار

2628 بازدید | 49 پست

سلام خانوما پوستم چربو جوشداره ،هرنوع جوشی میزنم دیگه خسته شدم پولشم ندارمبرم دکتر خواهشا یه روتین به قیمت تقریبا ۲۰۰ ۳۰۰ تومنی معرفی بکنین بهم یا اگه دوادرومونی چیزی بلدین بگین لطفا چون دیگه تو صورتم جای صافی نمونده همش جای جوشه 

پسرام همه دنیای منن 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم جدیدا خیلی جوش میزنم من قبلا انقد ماسک میزاشتم رو صورت هر ماسکی که بگی البته خونگیش

الان یه ماسک پیدا کردم خودم چندتا چیزو ترکیب کردم فوق العاده صورتمو شفاش کرده ۴روز در میون میزارم حدود ۲۰روزه 

2740

منم پوستم چرب و جوشداره. 

من یمدت انار و سیب زمینی و جند قطره لیمو ترس و میکس  میکردم  می‌ریختم تو فالبای یخ روزی یکی یا دوتا میگردونم رو صورتم هم چربیشو کنترل می‌کرد هم پوستم روشن تر می‌کرد هم جای جوسا کم زنگ مشدن

گاهی لیاقتمون خیلی بالا تر از داشته هامونه

همون ۲۰۰ /۳۰۰ بری ویزیت دکتر میشه ۱۰۰ نهایت

عوضش میگی محصولات ایرانی قیمت مناسب بگه.

مم راستش از توصیح های نت هیچوقت نتیجه خوب نگرفتم..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706