2752
2734
عنوان

امروز دل شوهرمو شکستم با رفتار بدم😩

| مشاهده متن کامل بحث + 3156 بازدید | 91 پست
خاک تو سرم بخدا اگه بدونی با چ ذوقی شکلاتارو قایمکی از دخترم بهم داد گفت بیا اینم شکلاتایی که دوست ...

فقط میرم بزنم تو سر خودم 

خدایا میشه پدرم خوب بشه خیلی سختی کشیده به ارزوش برسه،مادرم مریضیش برطرف بشه ،برادرم کار خوب پیدا کنه ازدواج کنه،خواهرم یه بخت خوب قسمتش بشه،دخترمو شوهرم همیشه سلامت باشن،خودمم جونم بشه فدای همشون ناراحتیشونو مریضیشونو نبینم ای خدا محافظ خانوادم باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش بگم ناراحت تباش روزه ات بگردن من خودم بجات می گیرم قضاشو؟

نه چون شرعی هم اینطور چیزی قبول نیست

ک تا زندست بخوای بجاش روزه بگیری

دلم برای شوهرت سوخت

تو این دوره زمونع ک هرکس به بهونه ای زیر روزه گرفتن در میره شوهرت خیلی مرد خوبیه ک روزه میگیره 

و اینکه با ارزون خوری و کم خرج کردن شما عزیز نمیشید

یعنی چی بهش گفتی چرا این قیمتی گرفتی یا گرون تر خریدی؟ ایشون وقتی خودش مشکل نداره شما چرا مشکل دارین؟ 

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
اسی شاید باورت نشه. تو زندگی هجده ساله با شوهرم عمرا خوراکی مورد علاقمو بخره یه بار مربا با کره خرید ...

الهی  عزیزم

بابای خودمم همینطوره همیشه با منت برای مامانم ی چیزی که دوست داره بخوره حتی بستنی می خره

برای ماهم همینطور بود

ولی بخدا شوهرم باورت نمیشه کل بدرفتاریهای بابامو جبران کرده

بخدا هر روز برا دخترم خرید می کنه محاله که برای منم اون جیزی که دوست دارمو نگیره.

2731
الهی  عزیزم بابای خودمم همینطوره همیشه با منت برای مامانم ی چیزی که دوست داره بخوره حتی بستنی ...

عیبی نداره خدا برات حفظش کنه انشاالله که اخرین تتش زندگیته🌹

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
نه چون شرعی هم اینطور چیزی قبول نیست ک تا زندست بخوای بجاش روزه بگیری دلم برای شوهرت سوخت تو این ...

همیشه روزه می گیره

ای خدا انقدر عذاب وجدان دارم براش 

میدونی من اصلا خسیس نیستم. مثلا برای لباس یا بقیه چیزا می  گم پول بیشتر بدیم چیز بهتر می گیریم

ولی اخه یچیزی مثل میوه یا خوراکی که دیگه تفادتی ندارن میگم خوب ما میدونیم که فلان جا ارزونتره چرا از همونجا نگیریم

از همین امشب تصمیم بگیر با ارامش باهاش بهش توضیح بدی با کلا لیست بهش نده تا بیاد خونه بعدا باهم برین ...

مشکل اینه که پیشم نیست اگه پیشم بود تا الان از دلش دراورده بودم عذاب وجدان خودمم تموم شده بود

مشکل اینه که پیشم نیست اگه پیشم بود تا الان از دلش دراورده بودم عذاب وجدان خودمم تموم شده بود

روزه ایی قندات افتاده اروم باش اونهم ادم هست درک میکنه فردا اومد غرور رو بزار کنار و عذرخواهی کن

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
همیشه روزه می گیره ای خدا انقدر عذاب وجدان دارم براش  میدونی من اصلا خسیس نیستم. مثلا برای لب ...

میدونی تو همین سایت چن نفر دوست دارن جای تو باشن؟ ک شوهرشون مثه شوهر تو باشه؟ دلم براش کباب شد بخدا 

حالا خوبه بره یچیز ارزونی ک پلاسیده برات بگیره؟ خب اخه بتوچه ک گرون شده؟ اعصابم براش خورد شد

اسی من بودم میکشتمت

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
منم عین تو رفتار میکنم.صداش در نمیا .صبر میکنه تا ساکت شم .ولی دلم براش نمیسوزه .

من بخدا دلم براش کباب شد

اصلا نمی دونم چمه

ببین طوریه که مامانم میگه شوهرتو باید بزاریم رو سرمون حلوا حلوا کنیم که هیچی به تو نمی گه

ی شب قبل عیدم رفت ماهی بگیره خانواده خودمم خونمون بودن

بعد از قبل گفته بودم بزار با هم بریم ماهی بگیریم یا اگه خودت رفتی ماهی کوچیک بگیر که شکم پر کنم بزرگ اگه بگیری باید خورد کنم نمیشه شکم پر کنم

اومد رفت ماهی گرفت تا همشون بزرگن می گفت چون شب قبل عیده دیگه نبود ماهی

منم باهاش دعوا کردم و جلو همه ناراحتیمو نشون دادم اون بیچاره هم چیزی نگفت😭

مامانم بعدش خیلی حرف بهم زد 

من بخدا دلم براش کباب شد اصلا نمی دونم چمه ببین طوریه که مامانم میگه شوهرتو باید بزاریم رو سرمون ح ...

خوب دیگه نکن.البته همون موقع میتونست زنگ بزنه بگه ندارن بگیرم .یا میرفت از جای دیگه میگرفت.بیشتر از یه خورده هم بب خیالن البته

خوب دیگه نکن.البته همون موقع میتونست زنگ بزنه بگه ندارن بگیرم .یا میرفت از جای دیگه میگرفت.بیشتر از ...

اره مردا بی خیالن

جالب اینه قبلش گفته بودم اگه نداشتن کوچیک نگیر اصلا

بعد اون از ترس اینکه شب عید بدون سبزی پلو با ماهی باشیم گرفته بود🥴

خدا نکنه تو دلمو خالی نکن😭 اخه ی مرضی که دارم اینه باید همه چی به نیل خودم باشه ببین حتی لباسایی ...

در رفتارت تجدید نظر کن تاپیکای قبلبتم خوندم به خاطر یه آب هویج بستنی هم با شوهرت بحث کردی مطمئن باش بعدا به مشکل میخوری خواهرم دقیقا رفتار شما رو داشت شوهرش میخواست ببرتش پیتزا بخورن میگفت نه بریم فلافل بخوریم یا به جای بستنی میرفت ساندیس مخورد کلی خساست کرد آخرشم معلوم شد پولی که شوهرش باید برای خانواده خرج میکرد برای کلی زن خرج میکرده و با اونا خوش بوده. در عوض برادرم خیلی اهل خرج کردن خانمشم هیچی بهش نمیگه برادرم رو گذاشته به حال خودش، بهترین رستورانا و پاساژا میرن بهترین زندگی رو دارن برادرم میگه من بهترین زن رو دارم چون به من ایراد نمیگیره کلی طلا برای زنش خریده. بزار شوهرت براتون خرج کنه ولی تو هم برای خودت پس انداز داشته باش.

مشکل عصاب داری 

منم شبیه توام یهو قاطی میکنم. ریشه تو خانواده و بچگیمون داره 

یه مدتی کتاب روانشناسی زیاد خوندم حالم عالی شده بود  

توام امتحان کن 

یا باروش دیگه حالت بهتر شد بهم بگو منم امتحان کنم

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2706