2737
2739

تازه تاپیک زدم ولی چون دیر گذاشتم کسی راهنماییم نکرد

الان کپی کردم دوباره میذارم زود. تو روخدا راهنماییم کنید بگید من چیکار کنم با این اخلاق گندم

ما هردوتامون روزه می گیریم. بعد من این چند روز بخاطر اینکه کمتر گرسنه و تشنه بشم شبا دیر می خوابیدم و تا ساعت ۱ ظهر خوا بودم.

امروزم شوهرم بخاطر ی کار اداری مربوط به من زیاد نخوابید و رفت بیرون ولی من خواب بودم. بعد ساعت ۱۲ بود که زنگ زد و دخترم که اونم خواب بود گوشی رو دید و عکس شوهرمو دید و با حالت گریه می گفت بابااا بابااااا و من تو خواب خییلی هول شدم فک کردم اتفاقی افتاده خیلی ترسیدم و از خواب پریدم. خلاصه دیدم شوهرم زنگ زده جواب دادم در مورد کار اداری که گفتم سوال مرسید و بعدش گفت چی لازم داری بگیرم منم گفتم پودرلباسشویی. گفت همین گفتم اره دیگه چیزی نمی خوام.

ولی خب برای زولبیا بامیه که خودم می خواستم درست کنم وسیله نیاز داشتیم که می خواستم خودم برم بگیرم بسته به نیازم.

خلاصه شوهرم اومد تا یادش بوده و وسیله های زولبیا بامیه به علاوه ی ی جعبه کوچیک شکلات و یسری چیز برای دخترم گرفته.

بعد من گفتم مگه نگفتم فقط پودر بگیر چرا اینا رو گرفتی؟

بچه ها بقیه اشو پست بعد میزارم زیاد نشه

گفت اینارم لازم داشتی گفتم با زبون روزه باز نریم توی بازار خودم گرفتم

بعد من قیمتشونو پرسیدم خیلی زیاد شده بودن

منم انگار از موقعی که تو خواب ترسیدم حالم گرفته بود خیلی الکی عصبی بودم.

گفتم هیچ وقت عرضه نداری بدون من بری خرید برای همین می گفتم خودم بیام بخرم. این شکلاتا که گرفتی اگه تو فلان شیرینی فروشی می گرفتی کمتر میشد. بقیه اشونم اگه میزاشتی با کد تخفیف تو اکالا بگیرم کمتر میشد. چرا همیشه بی عرضه و اینا

اونم می گفت خودت بی عرضه ای که تو گفتی شکلات می خوام منم رفتم برات گرفتم. واسه حالا چن تومن که بیشتر شده اینطوری می کنی

منم که خیلی عصبی بودم هی گفتم کجا گرفتی گفت فلان مغازه گفتم خب من میبرم پس میدم از جایی که می گم بگیریم

اخه نشاسته هم می خواستم که ی بسته کوچولو گرفته بود ۲۰ تومن به اندازه ۱ بار

درحالیکه همونو اگه فله ای می گرفت ی پلاستیک پر میشد. کلا اعصابم بهم ریخته بود انگار خودم نبودم

بعد اون گفت بسه دیگه بشین سرجات

بعد من دوباره گفتم خدایی برم پس بدمشون اینا چین گرفتی

بعد اون ی کفر گفت🥺 منم عصبی خندیدم گفتم روزه ات باطل شد بخور روزه اتو

اونم ی ژله از دست دخترم گرفت خورد بعد رفت اون شکلاتارو هم باز کرد چنتاشو خورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آبم خورد منم هی مسخره لش می کردم که اره مرد گنده روزه خواری کن و این حرفا

بعدم هی می گفتم این چیزایی که گرفتی بنداز تو سطل اشغال اگه مردی اگه راست می گی بندازشون

اونم چیزی نگفت

منم رفتم تو اتاق درو بستم و خوابیدم دوباره. ن ظرفای دیشبو شستم نه خونه رو مرتب کردم

اونم امشب شیفتش بود باید ساعت ۷ می رفت ولی ساعت ۴/۵ رفت

2731

بچه ها خیلی ناراحتم

وقتی رفت نیم ساعت بعدش زنگ زدم بهش جواب نداد ولی دو دقیقه بعد خودش زنگ زد منم با گریه گفتم چرا واینستادی من غذا درست کنم با خودت ببری بخدا که واسه خودمم دیگه غذا درست نمی کنم چیزی هم نمی خورم و گوشی رو قطع کردم

بعدم چنتا پیام معذرت خواهی واسش فرستادم اونم سرد جواب داد

خیلی ناراحتم. اون بیچاره مگه چیکار کرده بود من خنگ اینطوری کردم باهاش.

واقعا خاک تو سرم که اینطوری بهش پریدم و واسه یکم پول اینطوری ناراحتش کردم😭

آبم خورد منم هی مسخره لش می کردم که اره مرد گنده روزه خواری کن و این حرفا بعدم هی می گفتم این چی ...

بزنم تو سر خودم از دستت 

خدایا میشه پدرم خوب بشه خیلی سختی کشیده به ارزوش برسه،مادرم مریضیش برطرف بشه ،برادرم کار خوب پیدا کنه ازدواج کنه،خواهرم یه بخت خوب قسمتش بشه،دخترمو شوهرم همیشه سلامت باشن،خودمم جونم بشه فدای همشون ناراحتیشونو مریضیشونو نبینم ای خدا محافظ خانوادم باش
2738
بچه ها خیلی ناراحتم وقتی رفت نیم ساعت بعدش زنگ زدم بهش جواب نداد ولی دو دقیقه بعد خودش زنگ زد منم ب ...

اومد خونه معذرت خواهی کن

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿