2733
2734
2731

اخی عزیزم کاش منم فرزندی داشتم تا این حال خوب شمارو تجربه میکردممم خدا حفظشون کنه فارغ التحصیلیشون رو ببنید الهی 😍💋

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
عزیزم ایشالا انقدر خدا  بهت بچه بده که کیف کنی

ممنونم مهربون ان شالله 😍❤خدا دلبنداتو برات حفظ کنه عاقبت بخیریشون رو ببینی و شادو خوشبخت باشید کنار هم 

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
من دبیرستانیم دوستم ندارم تو مدرسه مامانم یه پفک گنده اندازه خودم داده میگه بردار خوراکیت بعد بزم تن ...

ماشالا به مامان شما که هم رو اعتقادات مذهبیت خیلیکار کرده هم روی تغذیت اینقدررحساسه و مراقب سلامت جسم وروحته

ممنونم مهربون ان شالله 😍❤خدا دلبنداتو برات حفظ کنه عاقبت بخیریشون رو ببینی و شادو خوشبخت باشید کنار ...

عزیزم که انقدر مهربونی مطمئن باش خدا به دلت نگاه می کنه و همین خوبیها رو تو زندگی خودت میاره😍😘

من نمی فرستم توی این دوسال هم فقط کلاس زبان آنلاین شرکت کرده، وزیر آموزش و پرورش یهو از خواب بیدار ش ...

من باشگاه فرستادم و رفت برام میکرون آورد  سه ماه طول کشید خوب بشم

عزیزم که انقدر مهربونی مطمئن باش خدا به دلت نگاه می کنه و همین خوبیها رو تو زندگی خودت میاره😍😘

💖😍گلمی ممنونم عزیزم لطف داری 

2706