2737
2734

میوه بده بهشون

سیب 

شکلات صبحانه مثلا

شیر و کیک

دخترها از اولین روز تولدشان دلبسته میشوند    حتی به عروسکهایشان  دخترها از همان روزها یادمیگیرند که هرچیزی را هرکسی را که فکر میکنند برای خودشان است عاشقانه دوست داشته باشند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من درس نخوندم😭

ی صلوات میفرستی برام 🙏 منتظر معجزه ی خدام 😍صدایِ قلبِ تو قشنگترین اهنگ دنیاس 💖 یه روزی میشینم تک تک تارای موهای فرتو میشمارم 💓کاش میشد صدات رو لمس کنم💕 یا نفس کشیدنتو بغل کنم 💞 وقتی ب شدت احساس دلتنگی میکنی یعنی یه نفر آرزوی دیدنتون داره 💟 ینی میشه الان آرزوی دیدن منو داشته باشی ؟ حتی فکر کردن بهش ضربان قلبم تند تر میکنه 💝 نمیدونم چرا بعد دیدنت هر جایی رو نگاه میکنم فقط چشای تو رو میبینم 💘 ینی میشه برآورده شی ؟ 💌 میشه 💗خلاصه ک خدایا مرسی آفریدیش 🧡حالا هم لطف کن بزارش تو سرنوشتم که تا آخر عمرم دست از سپاس گذاری بر ندارم 💚 قول میدم مراقبش باشم ❤
2728
مدرسه شون پیام داده فردا هم آنلاین باشند تا اطلاع ثانوی

چه خوب 

البته من که نمیفرستم

از قوی بودن خسته ام دلم یک شانه میخواهد که بی خیال همه ی دنیا به آن تکیه کنم و دلتنگی هایم را ببارم 
2740
به مادرای کلاس گفتم نمیبرم ولی آماده شده بر ه موندم جواب مادرا رو چی بدم

نفرست عزیزم 

خودتم که بارداری  

واقعا خطرناکه

از قوی بودن خسته ام دلم یک شانه میخواهد که بی خیال همه ی دنیا به آن تکیه کنم و دلتنگی هایم را ببارم 

نه صبح مرتب کردم.ماتوش خیلی تنگ شده بود گشتم از مانتوهای خواهربزرگه اش یکی رو که مناسب بود پیداکردم. دختر بزرگه هم تو ایام عید هم مدرسه میرفت . چون یازدهمه. خوراکی و آب هم خریدم. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706