2733
2739
واقعا جرات می کنید بچه رو با این شرایط مدرسه بفرستید؟!

آخه من که تمام مدت باشگاه فرستادم حالا مدرسه نفرستم؟ تازه اونا میان فقط مریضی رو به من انتقال میدن خودشون که چیزیشون نمیشه من سه ماه مریض بودم یه ماهه سالمم دوباره میرن برام میارن😐

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آخه من که تمام مدت باشگاه فرستادم حالا مدرسه نفرستم؟ تازه اونا میان فقط مریضی رو به من انتقال میدن خ ...

از کجا می دونی چیزیش نمیشه؟! 

این همه بستری وفوتی توی بخش کودکان داشتیم ،اتفاق یکبار می یوفته

2728

من دبیرستانیم دوستم ندارم تو مدرسه مامانم یه پفک گنده اندازه خودم داده میگه بردار خوراکیت بعد بزم تنها گوشه حیاط تو ماه رمضون پفک بخورم😂😐

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
از کجا می دونی چیزیش نمیشه؟!  این همه بستری وفوتی توی بخش کودکان داشتیم ،اتفاق یکبار می یوفته

البته باشگاه بزرگ بود تعداد کم ولی اینجا سی نفرن کلاس کوچیک  مادرها گفتن نمیفرستن هر کار کردم از پسش برنیومدم

2740
جلو بقیه روزه آن  نمیشه که

اره دیگه برنداشتم عین دبستانیا😐😂

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
از کجا می دونی چیزیش نمیشه؟!  این همه بستری وفوتی توی بخش کودکان داشتیم ،اتفاق یکبار می یوفته

منم همسرم پرستاره میدونه چخبره ولی حریف دخترم نمیشم امروز تا حالا قهره که چرا نمیفرستین منو مدرسه

😢

ضعف می کنی لقمه ببر خیالت راحت باشه یه چی داری

چشم مرسی عزیزم ایشالا موفق باشن کوچولوتونم❤

2706