2737
2739

پسرم کلاس دومه.پارسال و امسال سرویس شدم ولی با اینکه خوشحالم نگرانم‌ هستم.ینی خطرناک نیست ۴۰ تا دانش آموز تو یه کلاسن؟

تو غماشون بودیم گفتن جبران میکنیم.تو خوشی هاشون گفتن جات خالی ✌😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگران نباش کلاس ها با تهویه هست فکرشو کردن از قبل

درسته ولی  چون کوچولوان نمیتونن‌رعایت کنن زیاد

منم خوشحالم 

ولی ایکاش گروهبندی میکردن 

پسر منم کلاس دومه

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)
من خوشحالم میرن مدرسه حداقل این یک ماه یه کم درس یاد بگیرن تمرین کنن ولی از ۴۰ نفر بودن خیلی نگرانم

اره این یه موردو واقعا درست گفتی یکم درس یاد بگیرن حداقل. انگار داشتن بیسواد میرفتن بالا

2738

بچه ها شما راحت اماده میشن.  من پسرم کلاس اوله از الان استرس گرفتم تا بخواد اماده بشه تایم ظهر خوبه صبحها خیلی اذیت میشم.  بزور اماده میکنم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
اره این یه موردو واقعا درست گفتی یکم درس یاد بگیرن حداقل. انگار داشتن بیسواد میرفتن بالا

واقعا هیچی بلد نیستن. چند وقت پیش که قرار شد برن مدرسه دختر من یه روز رفت همون مطلبی که معلم تو کلاس گفت رو خوب خوب یاد گرفت. بالاخره معلم یه چیز دیگس

خوشحال و نگران نباشید .

بعد ده روز دوباره غیر حضوری هست

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         
بچه ها شما راحت اماده میشن.  من پسرم کلاس اوله از الان استرس گرفتم تا بخواد اماده بشه تایم ظهر ...

عادت میکنه. منم سه سال پیش که دخترم اول بود فکر نمیکردم زود بلند بشه ولی عادت کرد اصلا اذیت نکرد. از الان که منتظره فردا برسه بره مدرسه

2706