2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

معمولا از یک ماه بیشتر میشه 

خودت ترنجبین و شیرخشت میخوری ؟؟

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)
2738
نه نخوردم خودم 

بخور گلم 

خودم روزی دو سه لیوان میخوردم. 

توی شیرت ترشح میشه 

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)

ببخش میتونم بپرسم هفته چند زایمان کردین؟

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
خ نگرانم تازه هرکی میبینه میگه چقدر سیاهه دلم میشکنه 

عزیزم حرفای دیگران رو ولش کن 

گلم کسی که مادر میشه باید تمرین کنه ،یک گوشت در باشه ،اون یکی دروازه. 

نوزاد ها همشون اولش سیاه و زرد و بی رنگ و رو هستن. 

اگر زردیش معمولییه ،همون ترنجبین بخور. اصلا هم چیزی نمیشه 

همین بعد از ظهری شوهرت رو بفرست زیاد بخره که  فردا جمعه است. 

2706