2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حرفای دیگران رو ولش کن  گلم کسی که مادر میشه باید تمرین کنه ،یک گوشت در باشه ،اون یکی در ...

بعضیا خ بیفرهنگن نوزاد چند روزه رو قضاوت میکنن دختر اولم خ سفیده همش دارن مقایسه میکنن دلم برا نوزادم میسوزه ممکنه در اینده هم مقایسه بشه

2731
۳۸هفته و ۴ روز سزارین دوم بودم 

ب سلامتی 

شیر خشک خیلی خوبه اگه در کنار شیر خودت ب بچه بدی خیلی زودتر برطرف میشه  پسر منم نوزاد ک بود قهوه ای بود پوستش😅 ب خونواده شوهرم رفته بود  اما دخترم روشن 

اتفاقا پوستایی ک روشن نیستن بانمک ترن 

اهمیت نده

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
بعضیا خ بیفرهنگن نوزاد چند روزه رو قضاوت میکنن دختر اولم خ سفیده همش دارن مقایسه میکنن دلم برا نوزاد ...

دقیقا 

درحالی که نوزاد کلی تغییر می‌کنه با بزرگ شدنش. 

از الان اجازه نده 

البته تندی هم نکن. مثلا ولی بهشون بگو جفتشون رو خدا داده و هر دوشون برام عزیز هستن. 

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)
با حرفتون کاملا موافقم

🌺🌺🙏

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)
عزیزم سلام زردی بچتون رفت؟؟ اگهرفت چیکار کردین به منم بگین لطفا

سلام عزیزم  بردم دکتر بهش بیلی ناستر و فنوباربیتال داد بعد از اون مجدد ازمایش گرفتم بیلی روبینش ۴ شده بود ولی الان حدودا ۲ ماهشه هنوز پوستش یه خورده زرده از قبل بهتر شده انگار روی پوستش رسوب کرده