2737
2734
عنوان

معلم شدن

856 بازدید | 36 پست

سلام دوستان 

یه سوال داشتم، معلم ها حتما باید چادر بپوشن؟ حتی خارج از ساعت اداری؟ میتونن انگشتر طلا بپوشن؟ یا محل کار باید دربیارن؟ 

یکم راجب شرایط و قوانینشون میگین؟ اخه من مانتویی هستم و حجابم معمولیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا ما یه معلم داشتیم آرایش غلیظ میکرد بعد چادر هم میپوشید😐

اره دقیقا  

ابرو تتو آرایش غلیظ عینک دودی میزد با کلاس 

چادرم داش

یه صلوات برای امام زمان می‌فرستی ؟          درخواست دوستی ممنوع 
چادر  تو محل کار تو کلاس در میارن  اره بیرون بدون چادر میشه ولی لباسات لخت نباشه

برا گزینش با چادر برم یا بدون چادر؟ بعد نمیگن تو مانتویی هستی و با چادر اومدی ، یا اول با چادر اومدی بعد مانتویی شدی!

2740
 برا گزینش با چادر برم یا بدون چادر؟ بعد نمیگن تو مانتویی هستی و با چادر اومدی ، یا اول با چادر ...

بهتر مدتی همه جا چادر طاهر شی بعد از گزینش و زدن حکمت هر جور دوس داری بگرد بگو همیشه چادریم

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

عزیزم من معلمم، مانتویی ام، انگشتر و دستبند و هرچی دلت بخواد اکسسوری اویزون میکنم ،اما فرم مدرسه میپوشم، مدرسه های دولتی هستم، غیر دولتی ها اغلب فرم ندارن...

کاربرکیمیاجون ۱ هستم،کاربر۹۱(من باب اطلاع دوستان قدیمی ذکر شده و هیچ ارزش قانونی دیگر ندارد)  من‌ 🧚‍♂️مادر یک فرشته آسمانیم 🧚‍♂️که در دستان خدا آرمیده... .بعد بارداری ام ان شاءالله دوباره استارت ورزش رو میزنم،عاشق آدمایی ام که خودشون رو خیلی دوست دارن...با همین کاربری ادامه میدم😊🌹
2706