2733
2734
عنوان

معلم شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 36 پست
شما کدوم شهر هستین؟ همه جا قوانینشون همینه؟ کلیه؟ یا هرشهرفرق داره؟ منم دوس دارم همین که هستم باشم،ن ...

یزد هستم گلم، مدارس قرآنی خیلی سخت گیری میکنن، اما اموزش و پرورش و غیرانتفاعی اصلا،خودت باش و لذت ببر

کاربرکیمیاجون ۱ هستم،کاربر۹۱(من باب اطلاع دوستان قدیمی ذکر شده و هیچ ارزش قانونی دیگر ندارد)  من‌ 🧚‍♂️مادر یک فرشته آسمانیم 🧚‍♂️که در دستان خدا آرمیده... .بعد بارداری ام ان شاءالله دوباره استارت ورزش رو میزنم،عاشق آدمایی ام که خودشون رو خیلی دوست دارن...با همین کاربری ادامه میدم😊🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یزد هستم گلم، مدارس قرآنی خیلی سخت گیری میکنن، اما اموزش و پرورش و غیرانتفاعی اصلا،خودت باش و لذت بب ...

خیره انشاالله😍ممنونم، استرسم کمترشد

موفق باشین🌹

خیره انشاالله😍ممنونم، استرسم کمترشد موفق باشین🌹

خواهش میکنم، فقط آرایش شدید نکن گلم ،و سعی کن موهات پوشیده باشه چون دخترا خیلی زود الگو میگیرن 😁🌹

کاربرکیمیاجون ۱ هستم،کاربر۹۱(من باب اطلاع دوستان قدیمی ذکر شده و هیچ ارزش قانونی دیگر ندارد)  من‌ 🧚‍♂️مادر یک فرشته آسمانیم 🧚‍♂️که در دستان خدا آرمیده... .بعد بارداری ام ان شاءالله دوباره استارت ورزش رو میزنم،عاشق آدمایی ام که خودشون رو خیلی دوست دارن...با همین کاربری ادامه میدم😊🌹
2731
ممنونم، اخه من برای کارام رفته بودم اداره، مانتو بلند و با حجاب معمولی، ماسکم داشتم، یکی گف گزینش به ...

سعی کن مدتی چادری بشی همه جا

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات
ممنونم، اخه من برای کارام رفته بودم اداره، مانتو بلند و با حجاب معمولی، ماسکم داشتم، یکی گف گزینش به ...

تا معلم نشدی چادری شو همین که حکمت زدن چادر بردار

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات