2737
2739

سلام لطفاً خانمای عزیز گارد نگیرن اگه بیدارین راهنمایی کنید 

چکار کنم بچه اولم پسر بشه خودمم دوست ندارم فرق بذارم ولی دلم میخواد فقط یه بچه بیارم اونم پسر باشه تمام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار خاصی نکردیم خدا خواست

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🤲الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
2728
2740

کاسنی برای پسرزایی کمک میکنه 

از چندماه قبلش باید کاسنی بخورین 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

من ۴ماه بعد عروسی باردار شدم .کار خاصی نکردم و پسر شد .دومی هم پسره با اینکه اصلا گرمیجات نمیخوریم 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

خرما اینجور چیزای گرمی باید تا سه ماه مصرف کنید و اینکه باید خانم ارگاسم بشه در اینصورت رحم قلیایی و گرم میشه و اسپرمای دختر تو این محیط قلیایی زنده نمیمونه و فقط اسپرمای پسر زنده میمونه

بریت ماری چشمهایش را میبندد. کنت چشمهای بریت ماری را میبوسد. اوایل ازدواج همیشه این کار را میکرد. بریت ماری دیگر تنها نبود. چون کنت به او نیاز داشت و وقتی کسی به تو نیاز داشته باشد،دیگر تنها نیستی.
من ۴ماه بعد عروسی باردار شدم .کار خاصی نکردم و پسر شد .دومی هم پسره با اینکه اصلا گرمیجات نمیخوریم&n ...

من خودمون نمی‌خوایم فعلا حس میکنم آمادگی ندارم شما چند سالتونه طبعتون حتما گرمه من طبع سردی دارم البته خودم فکر میکنم

2706