2733
2734
چرا گارد بگیرن مثلا؟پسر هم نعمت خداس خب بعضیا دلشون پسر میخواد بعضیا دختر این به معنی این نیست که اگ ...

افرین آخه یه عده فکر میکنم من تفکر قدیمی و سنتی دارم گارد میگیرن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

افرین آخه یه عده فکر میکنم من تفکر قدیمی و سنتی دارم گارد میگیرن 

نه عزیزم دوره زمونه عوض شده نگران نباش

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
2731
نه منظورم اینه آخه دیگه فکر نکنم تاریخ شمسی ربطی داشته باشه 

نه ربطی نداره ولی من هردوشونو تو این تاریخ اقدام کردم هر دو هم تو این تاریخ گرفت و هردوشون پسر شد حالا اگه بخوام یه وقتی دوباره بچه دار شم عمرا دیگه تو این تاریخ اقدام کنم چون دیگه پسر نمیخوام

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
وای چرا با این قطعیت میگی 

چون پافشاري داري روي پسر

و در رابطه ارگاسم نميشي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
درسته عزیزم من آخه فقط میخام یه بچه بیارم تایم زیاد ندارم میگم همونم پسر بشه دیگه که خودم دوست دارم& ...

ایشالله بهترین ها قسمتت بشه❤

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
نه ربطی نداره ولی من هردوشونو تو این تاریخ اقدام کردم هر دو هم تو این تاریخ گرفت و هردوشون پسر شد حا ...

آخی عزیزم🤗

تولداشونم یکیه؟

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
آخی عزیزم🤗 تولداشونم یکیه؟

فدات عزیزم😘

قرار بود یکی بشه ولی دومی ۱۰ روز زودتر شد

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
فدات عزیزم😘 قرار بود یکی بشه ولی دومی ۱۰ روز زودتر شد

خدا حفظشون کنه اگر یکی بود دیگه یه تولد واسه دوتاشون میگرفتی🥰

خدا حفظشون کنه اگر یکی بود دیگه یه تولد واسه دوتاشون میگرفتی🥰

آره منم همون به خاطر اینکه دوست داشتم یکی بشه همون تاریخ اقدام کردم شد ولی چون عجله داشت ۱۰ روز نتونست صبر کن.