2737
2734
سلام دوستان
من 2ماهه جلوگیری نکردم
2ماهم ست پریم قاط میزنه مثلا منی که هر 6روزو کامل میشد،این 2 ماه خلی کم و نامنظم
تازه هر2بارم بی بی چک منفی بود
اما دفعات ادرار زیاد شده حالت تهوع هم بم دست میده این بی بی جکاکلا ناامیدم کردم ازطرفی هم لکه
میترسم مامان نشم
مهربانم شبها آمدند و روزها سپری شدند

و تو همان خوب دیروزی ...
نترس عزیزم
لک بینى دارى ؟
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم
میتزسم ازمایش بدم اینم منفی باشه
اخه تمومه سعیمو کردم
حتی روزای تخمک گزاریو
براهمین میترسم یه عیبی داشته باشم
مهربانم شبها آمدند و روزها سپری شدند

و تو همان خوب دیروزی ...
2742
دوستم
اگه لک بینى دارى و باردارى نشدى و پرى نامنظمه احتمال کیست خیلى زیاده
برو دکتر
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2740
کیست که چیزى نیست دوستم
برو دکتر و مطمئن شو
روش جلوگیریتون چه بود ؟
دوستم برو دکتر زنان
سونو میکنه اگه کیست نباشه به دلیل لک بینى بهت آزمایش هورمونى میده
در نهایت هم امکان داره طبیعى باشه
2706