2733
2734

۳۵سالمه

دوبار سابقه جدا داشتم 

با همکارم میخوام ازدواج کنم

همو خیلی دوست داریم و خب یکساله که باهم در ارتباطیم

طی تحقیقاتی که داشتن همسر سابقم اصلا چیز خوبی ازم نگفته در حالیکه دروغ بوده ولی خب بهرحال خانوادش ترسیدن اما با این حال خودش میخواد

حالا هی خانوادم میگن چرا میخوایی بری طبقه بالاشون زندگی کنی 

چرا مهریه ۱۴ تا

میگم بس کنید قبلی که که ۷۰۰ تا بود و اون یکی که ۱۴ تا بود چیو گرفتم که دنبال اینید 

میگت بخاطر پولت میخواد ازدواج کنه

کدوم پول اخه

الان اکثر دخترا شاغلن 

منم که جز حقوق کارمتذی چیزی ندارم

اداره میخواد بهمون خونه بده که اونم به هردومون میذه و پولشو میدیم

خستم کردن

گل دختر نازم آرامش

یبارم بگید برو دنبال زندگیت 

همش هی میگن ننش دخالت میکنه حالا اصلا ندیدن

پسره تو عقد جدا شده 

از دختره پرسیدم هیچی ازشون نگفت

انقدر هی پرسیدم گفت شاید گوش میداد به حرف خانوادش ولی بازم نگفت به کدومشون.

من خودم زنم اگر واقعا مادرش دخالتگر بود به دختر میگفتم

ولی دخترع واقعا هیچ چیز بدی نگفت

گل دختر نازم آرامش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چرادوبار جداشدی

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
چرادوبار جداشدی

اولی رو خودم باعث شدم از بس نادون و احمق بودم دعواو بحثای الکی و اخرش رفت سمت مواد در حالیکه واقعا ادم بدی نبود درستع شیطنت هایی داشت ولی میشد درستش کرد.

دومی اختلال خودشیفتکی داشت و بشدت کنترلگر

گل دختر نازم آرامش

عزیرم شما که ماشالا عاقل و بالغی اگه فکر میکنی درسته کارت انجام بده.ولی خوب تجربیات قبلیتم مد نظر داشته باش.زندگی کنار خانواده شوهر کلا چالش برانگیزه.برا شما چون مخالفن بیشترم میشه این چالش.به نظرم به حرف خانواده گوش کن در این مورد و بگو از اول مستقل باشیم

عزیرم شما که ماشالا عاقل و بالغی اگه فکر میکنی درسته کارت انجام بده.ولی خوب تجربیات قبلیتم مد نظر دا ...

از اول قرار بر مستقل شدنمون بود اتفاقاتی افتاد که همین هفته گذشته گفتم باشه یه یکی دوسالی بریم بالا

گل دختر نازم آرامش

به نفع خودت نزدیک خانواده همسر زندگی نکنی

شما که دوبار توی زندگی شکست خوردی، حتما حداقل ۵ جلسه مشاوره برید

با احتیاط بیشتر تصمیم بگیر

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم