2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شادان جون تو نت خوندم علائمشو
من ازبین اون همه علائم
فقط تکرار ادرار و حالت تهوع ویکی ام تخمدانام بضی وقتا میدرده زااین ورم بی بی چکه هی منفی میگه
مهربانم شبها آمدند و روزها سپری شدند

و تو همان خوب دیروزی ...
راستش تجربه شخصى من میگه امکانش خیلى کمه
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2731
اى واى اگه یکى از تخمدانهات درد هم میکنه حتما برو دکتر
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
مثبت بودن بی بی چک بیشتر قابل اعتماده تا منفی بودنش.
منفی بودنش یعنی اون هورمون توی ادرار قابل اعتنا نبوده، می دونی که هورمون HCG در بعضی ها یهو بالا میره! اولش خیلی پایینه...
الهی که هیچ خونه ای بدون بچه نباشه...
نه بابا عزیزم
چه خطرناکى
کیست باشه درد تخمدان هم دارى
به این دلیل میگم
این ها همش حدس و گمان ه
برو دکتر خیالت راحت بشه
آره دوستم برو آز منفى بود برو دکتر