2737
2739
عنوان

فامیلاتون چه جوری اند؟ماکه از فامیل خیر ندیدیم☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 30 پست
من فک کردم فقط فامیلای ما اینقد عتیقه ان

نه از ما که فقط جایی که براشون سود. داشته باشن،دیگه دایی وخواهر زاده ،عمه وخاله به درد حال آدم نمیخورن ،گوشت تنتو بدی میخورن والا

خدایاشکرت بخاطرهمه چی  ،برای حاجتم لطفا یه صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏 اگه فرستادید لایک کنید لطفا  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عمه  عمو  خاله  دایی و ......

برای مامانم پیغام فرستادن که چرا داماد گرفتی ما اون پسرو برای دختر خودمون در نظر گرفته بودیم😳

خدایاشکرت بخاطرهمه چی  ،برای حاجتم لطفا یه صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏 اگه فرستادید لایک کنید لطفا  
2728

[QUOTE=231437319]کاش اصلا فامیل نداشتم[/QUOTپدر شوهرم طبق بالا ی خونه مازندگی میکنن ،برای نهار دعوتشون کردم اومدن میگم غذا ده دقیقه دیگه آمادست ،قهر کردن رفتن خونشون گفتن ما گشنمون نیست🙄😐

2740
هی وای چی چیزا🤨

حالا خوبه من یه دختر سه ساله دارم بعد پنج سال الان یادشون افتاده

هه ماهم مهمون داریم

اینا که رفتن حتی چای نخوردن😅،میگه بزار امشب میخوریم😳فقط بخاطر اینکه که گفتم ده دقیقه دیگه آمادست😐حالا جالبه که اگه من غذا نپزم خودشون غذا درست نمیکنن دونفرن (خودوزنش)تخم مرغ وماست میخورن🤣😁

2706