2733
2739

سلام خانوم های عزیز، من کم کاری تیروئید دارم آیا مانع از بارداری میشه؟ 

البته همسرمم کم کاری تیروئید دارن، 

استرس گرفتم، پریودیامم خیلی نامنظمه و مواقعی که اقدام میکنم برای بارداری نامنظم ترم میشه، دو ماه پیش اقدام کردم برای بارداری اما هنوز پریود نشدم لک میبینم اما پریود نه

ممنون میشم تجربیاتتونو در اختیارم بزارین سپاس

ربطی نداره به بارداری

مگه دکتر نمیری برای تیروئید؟

خیلی راحت با یه قرص کنترل میشه بعدا که باردار بشی و کنترل نشده باشه روی هوش بچه تاثیر بد میزاره

من الآن باردارم با تیروئید کنترل شده

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از مواردی که پزشک زنان چک میکنه کم کاری, و پرکاری تیروئید هست... اول درمان شین بعد باردار. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2728
خب دوساله که قرص میخورم، آخرین بار ماه پیش آز تیروئید دادم گفتم 3 هستش

بازم تحت نطر یه متخصص زنان باش. متخصص متبحر. 

ان شاءالله به راحتی و به سلامتی باردار بشی و فارغ. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2740
شما بعد چند بار اقدام باردار شدید البته جسارت نباشه

من چند ماه اقدام بودم بعد فهمیدم کیست دارم ۲ ماه درمانش طول کشید بعد دوباره اقدام کردم ۲ماه طول کشید ماه سوم باردار شدم

البته دنبال کاراش بودم مثلا فولیک اسید مصرف میکردم،کلی چکاپ آزمایش و سونوگرافی که مربوط به قبل بارداری بود انجام دادم

دندون هامو چک کردم،وزنمو کم کردم

گرمی جات زیاد میخوردم و به شوهرم میدادم،شکمم رو قبل خواب روغن اسطوخودوس میزدم،موقع ظرف شستن نمیذاشتم شکمم خیس بشه،به خودم عنبرنسا دود میکردم،...

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕