2733
2739
عنوان

دوستان کمک کمک😢😢

370 بازدید | 13 پست
دختر 3/5 ساله دارم از2/5سالگی از پوشک گرفتمش و خیلی خوب جواب داد و اصلا تا حالا مشکلی نداشته ،اما چند روزه اگه نیم ساعت دیر ببرمش دستشویی شلوارشو خیس میکنه اول فکر کردم داره لجبازی میکنه اما الان فهمیدم دست خودش نیست ، درضمن مدفوعشم نمیگه. دارم از ترس سکته میکنم کسی تا حالا این مشکلو با بچش داشته ؟ کمکم کنید لطفا😦😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی قبلا میگفت الان نمیگه❔❕عجیبه. پیسره منم _سه و نیم سالشه و تا منذیادش نیارم نمیگه و تاذدقیقه ی نود نگه میداره و وقتی دارهذمیریزه خودشو میرسونه دستشویی..نمیدونم چرااینجوری میکنه
...
2731
ببین نگران نباش. ولی حتما ببرش دکتر. من دختر خالم دبستانی بود . مامانش میدید تو شرتش لک پی پی مونده. سر این موضوع همش دعواش میکرد و کتک هم خورده بود. تا نمیدونم چند سال بعدش بود کلیه درد گرفت بردنش دکتر مشکل کلیه گرفته بود دور از جون بچتون. دکتر میگفت از علائم مشکل کلیه همین مدفوع هم هست. البته لزوما بچه شما این مشکل رو نداره. ولی ببرش حتما. درضمن دختر خاله من الان هیچ مشکلی نداره نگران نشی الکی
آره بخدا قبلا میگفت ولی همیشه بزور میبردمش دسشویی ،نمیدونم یعنی از بس خودشو نگه داشته اینجوری شده؟ خلاصه دارم از ترس سکته میکنم وقتی اینکارو میکنه از شدت عصبانیت نمیدونم چیکار کنم امروز وقتی دیدم تو خونه پی پی کرد برای اولین بار کتکش زدم😔،چند روزه دارم باهاش حرف میزنم باهاش مدارا میکنم وقتی دیدم اینکارو کرد آمپرم رفت بالا😠
2740
چند وقته خیس میکنه شاید چیزی خورده سردیش کرده یا چای زیاده خورده. شایدم بازیگوش شده
خدایا هزاران بار شکرت به خاطر همه نعمت هات...[smiley]s/sm_29.gif[/smiley].........یا بن الحسن! امان ز لحظه ی غفلت که شاهدم باشی....
امروز صبح بیدار شد بردمش دستشویی گفت ندارم و اومد بیرون..باور کن تا عصر ساعت پنج یادم افتاد که این از دیشب جیش نکرده..سریع بردمش دستشویی یه عالمه جیش کرد.منم دعواش کردم که چرا نگه میداری.هی میگفت ببخشید دیگه نگه نمیدارم.اما میدونم بازم تکرار میکنه.میترسم کلیه هاش طوری شن خدا نکرده
...
نمیدونم والا این دیگه چه مدلشه؟ تا اونهفته تو روز 3 بار میرفت دسشویی از بس خودشو نگه میداشت. دیگه امروز رفتم ظرف از آزمایشگاه گرفتم واسه کشت ادرار. دعا کنید چیزی نباشه مرسی از ابراز همدردیتون☺