2737
2739
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4958797 بازدید | 66442 پست
سلام دوستم ممنون  من یکشنبه عمل کردم عملش خیلییییی راحت و بدون درد بود برخورد دکتر و پرسنل عال ...

قطره های بینیتو مرتب بریز  اون کیپیه خیلی بده درکت میکنم 

شبا موقع خوابم یه بالشم زیر پاهات بزار اینجوری کمرت کمتر خسته میشه روبه بالا بخوابی

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من بعد سه ساعت معطلی و ویزیت شدن تازه رسیدم خونه 

خب چسبمو برداشتم عکاسی کردن و  رفتم تو  کلی تعریف کرد که چقد خوشگلتر شدی چشات چقد خوشگله   و ...کلا دکتر مهربونیه و ریلکسیه  گفت من این بینی رو 100 سال گارنتی میکنم انقد خوب شده هر اتفاقی افتاد مال خودم 

اها بهش گفتم پره هامو چرا برش نزدی گفت خب راه داده از داخل جمع کردم نیازی نبوده دیگه برش خارجی بخوره

بعد که بهش گفتم این برجستگی رو تیغه بینیم چیه قوز نباشه گفت نه بعد قشنگ دو تا فشار محکم داد به فنا رفتم    گفت این ورمه ولی اگه تا دو ماه دیگه نرفت بیا توش امپول میزنم که گفتم نمیخام اصن امپول خودش ورمش بره کاریش ندارم فقط ورم باشه مشکلی نی ک گفت ورمه

پره بینیمم گفتم این ورمش کی میره که گفت صبورررررررر باش دو ماه دیگه اینم اوکی میشه

خلاصه عکسامو باز کرد مقایسه کرد با عکسی که امروز انداختمو انقد خوشش اومد خدایی خوبم شدم ولی زیاد خودم چیزی نمیگم    پرو نشه

گفت حالا که انقد قشنگ شدی بیا ازت فیلم بگیرم بزارم اینستا فیلمم گرفتو دیگه چند روز دیگه فیلم منو میبینید اینستا  

2728
بچه ها من بعد سه ساعت معطلی و ویزیت شدن تازه رسیدم خونه  خب چسبمو برداشتم عکاسی کردن و  ر ...

خوبه خيلي خوشحالم انقد با صبر بهتون پاسخ ميدن و انقد خوش اخلاقن 

والا من از اون دكتر عوضيم يه همچين سوالايي بپرسم يه جور نگاه ميكنه انگار ارث باباشو خوردم،تازه اگه خودش معاينه كنه، 

همشم ميگه يكسال، طبيعيه 

انشاله سلامت باشی مامان کمیل جان مرسی از پاسخت من سرمستو از روی کار یکی از همکارام شناختم. که بینی ...

مرسی فدات شم.عکسای پیج سرمست رو حتما ببین خاهری و البته تقوی که جز برندهای ترمیمه انگار😉

چشم به راه...
قطره های بینیتو مرتب بریز  اون کیپیه خیلی بده درکت میکنم  شبا موقع خوابم یه بالشم زیر پاه ...

سلام عزیزم ممنون از پستت 

قطره بهم نداده فقط قرص بهم داده از امروزم شروع کردم شست شوی بینی طبق دفترچه ای که دادن بهم 

از امشب بالش میذارم پدر کمرم در اومد هی احساس میکنم الانه که زخم بستر بگیرم😅😅

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
بچه ها من بعد سه ساعت معطلی و ویزیت شدن تازه رسیدم خونه  خب چسبمو برداشتم عکاسی کردن و  ر ...

چه خوب که هم خودتون هم دکترتون راضین😍😍

خداروشکر انشالله هرروز بهتر از قبل میشه 

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
2738
خوبه خيلي خوشحالم انقد با صبر بهتون پاسخ ميدن و انقد خوش اخلاقن  والا من از اون دكتر عوضي ...

حسنانی فقط باز کردن گچ و چسب زدنو دستیارش انجام میده ولی خودش معاینه میکنه دقیق 

میگه سوالاتونو بنویسید همه رو جواب میدم حالا مطبش شلوغ یه رب داشت دنبال عکس موقع عمل من میگشت تو گوشیش   

اینکه میگن ورمه صبر کنیدو همشون میگن البته 

سلام عزیزم ممنون از پستت  قطره بهم نداده فقط قرص بهم داده از امروزم شروع کردم شست شوی بینی طبق ...

منم اینجوری بودم روزای اول همش شبا قدم میزدم تا صبح از درد کمرم از خواب بیدار میشدم یا با دهن نفس میکشیدم یهو نفسم میرفت میپریدم از خواب

میگذره این روزا بعدش لذت میبری 

الانم با اینکه بهم گفته به پهلو بخواب اشکال نداره ولی سعی میکنم نخوابم کمرم درد میگیره پا میشم قدم میزنم 

به من از همون روز اول قطره داده بود میریختم ولی رد نمیشد از یه سوراخم کیپ کیپ بود یکیش  

ولی دستور هر پزشک فرق میکنم طبق کاری که بهت گفته انجام بده 

خداشکر انشاالله همیشه شاد وسلامت باشی😍 ،سفارش منو نکردی؟😂

مطب گردی:بنیادی(۲۶۵۰)،کوچک زاده(۲۵۶۶)،برادران،حسنانی،محبی(۲۷۴۲)
منم اینجوری بودم روزای اول همش شبا قدم میزدم تا صبح از درد کمرم از خواب بیدار میشدم یا با دهن نفس می ...

اره سختیش با دهن نفس کشیدنه یهو ادم بیدار میشه میبینه انگار زبونش شده چوب خشک 😂

حالا من یه کوچولو به پهلو میخوابم البته دو طرفم بالشت گذاشتم سرم نمیفته به پهلوها ولی باز از طاق باز خوابیدن اونم یه روند بهتره برای منیکه همش به شکم میخوابیدم😂 

ممنون که وقت گذاشتی شیوا جان💙💙💙

2706